پارچه مبلی یکی از اجزای بیرونی به کار رفته در مبل می باشد که همه ی زیبایی مبل به ویژه در مبل راحتی؛ را در بر گرفته است. همچنین بیشترین تماس با بیرون و آلودگی ها و برخورد با افراد را دارد. لذا داشتن یک جنس پارچه مبلی اویاز خوب باعث دوام در مقابل این عوامل بیرونی می باشد؛ و برای خرید آن باید از با کیفیت ترین ها انتخاب شود. همچنین تولید کننده با در نظر گرفتن این نکته ها سعی در تولید جنسی با کیفیت به مشتریان می باشد. مانند بزرگترین تولید کننده پارچه مبلی در ایران که مرغوب ترین پارچه را تولید و بدست مصرف کنندگان می رساند.

بزرگترین تولید کننده پارچه مبلی در ایران | عرضه نوع اصل آن در بازار

بهترین برند های پارچه مبلی ایرانی در بازار جهانی

بهترین برند های پارچه مبلی ایرانی در بازار جهانی بهترین برند های پارچه مبلی ایرانی در بازارهای جهانی در یزد است. این تولیدی ها انواع متنوع پارچه را با کیفیت بالا تولید می کند. برند یزدی پارچه مبلی صادراتی ارزان هستند که به دیگر کشورها نیز عرضه می شود. لذا به دلیل کیفیت بالایی که دارد در داخل کشور به آنها مارک ترک زده می شود و به عنوان پارچه ترک به فروش می رسد. علت آن هم این است که مردم تمایلی به خرید پارچه های ایرانی ندارند.

نمایندگی فروش پارچه مبلی در سراسر کشور

نمایندگی فروش پارچه مبلی در سراسر کشورنمایندگی فروش پارچه مبلی در سراسر کشور در دیگر استان ها فعالیت دارند. این نماینده وظیفه فروش پارچه در برندهای متفاوت را دارند. و محصول را مستقیم از کارخانه و بدون واسطه بدست مصرف کننده می رساند. عرضه پارچه مبلی در این نمایندگی ها به منظور فروش بدون واسطه با قیمت مناسب می باشد. لذا به دلیل تنوع رنگ؛ طرح؛ نقش؛ قیمت؛ برند در این مرکز فروش خریدار پارچه ای با سلیقه ی خود و قیمت مناسب تهیه می کند.

فروشگاه زنجیره ای پارچه مبلی در تهران

فروشگاه زنجیره ای پارچه مبلی در تهرانفروشگاه زنجیره ای پارچه مبلی در تهران در یافت آباد این شهر است که فروشندگان بسیار زیادی در این کار فعالیت دارند این فروشندگان به صورت زنجیره ای فعالیت دارند و به دلیل رقابت در عرضه ی این محصول قیمت های آن نیز ارزان است.  پارچه پلی استر لاکرا مبلی ایرانی و خارجی در این مراکز با کیفیت و مرغوبیت بالا و تنوع رنگ و نقش عرضه می شود. 

بزرگترین تولیدی کننده انواع پارچه مبلی در ایران

بزرگترین تولیدی کننده انواع پارچه مبلی در ایرانبزرگترین تولید پارچه مبلی در ایران در یزد است. این کارخانه با بهره گیری از بهترین امکانات و تجهیزات پیشرفته؛ دارای تکنولوژی روز اروپا قادر به تولید جدید ترین و مدرن ترین پارچه ها با کیفیت عالی می باشد. این پارچه ها ی تولیدی دارای ۱۲ رنگ است. لذا قابل رقابت با پارچه های مبلی ترک و اروپایی بوده و کیفیت آن در سطح استانداردهای لازم می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید