امروزه مبل ها یکی از تجهیزات اصلی منازل به حساب می آیند که تاثیر زیادی بر روی دکوراسیون داخلی می گذارند. یکی از اجزای اصلی مبلمان منازل، پارچه آن ها می باشد که بیشتر از هر چیز مورد توجه افراد قرار می گیرد و تاثیر بسیار زیادی بر روی محیط می گذارد. در بین سایر پارچه های مبلی خرید پارچه فاستونی مبلی مخمل به میزان قابل توجهی انجام می‌شود زیرا این نوع از پارچه ها دارای کیفیت بسیار زیادی هستند که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی دارند. ما در این مطلب قصد داریم که به بررسی انواع پارچه های مبلی مخملی بپردازیم. شما نیز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بزرگترین مرکز خرید پارچه مبلی مخمل در شیراز

بهترین تولیدکنندگان پارچه مبلی مخمل در کشور

بهترین تولیدکنندگان پارچه مبلی مخمل در کشورپارچه مبل یکی از مهم ترین اجزای مبلمان ها به حساب می‌آید که همواره مورد توجه خریداران و کسانی که به تعمیرات مبل می پردازند، قرار دارد. پارچه مبلی در انواع و اقسام مختلفی توسط تولیدکنندگان مربوطه تولید و عرضه به بازار می شود. یکی از انواع پارچه های مبلی که توسط تولید کنندگان ایرانی تولید می شود، پارچه مخمل است که یکی از پرفروش ترین پارچه های مبلی به حساب می آید. زیرا این محصول مقاومت بسیاری در برابر کش آمدن و همچنین کوبیدگی دارد. اگر در مبل خود از این نوع پارچه استفاده کنید دیگر خیالتان راحت است که مبلتان تا سالیان سال می‌تواند بدون هیچ تغییر شکلی قابل استفاده باشد.

از بین تولیدکنندگان فعال در این حوزه، تولید کنندگانی به مقام تولید کننده برتر پارچه مبلی در کشور ارتقا پیدا می کنند که در روند تهیه این محصول از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و یا الیاف استفاده کنند تا بدین نحو رضایت مشتری را جلب کنند. جلب رضایت مشتری همواره باعث می شود تا میزان تقاضا برای خرید محصول افزایش یابد.

معمولاً بهترین تولید کنندگان فعال در این حوزه، سعی دارند تا از طبیعی ترین الیاف، مانند پنبه، کتان، پشم و ابریشم در تولید پارچه فاستونی مقدم مبلی استفاده کنند. زیرا این نوع از الیاف مقاومت بالایی در برابر سایش و تعقیر رنگ دارند. اکثر کسانی که در انتخاب پارچه مبل دقت کافی نداشته‌اند با پدیده تغییر رنگ مبل خود مواجه شدند و نیز برای رفع این مشکل هزینه های زیادی را متحمل شده اند. پس دقت در انتخاب بهترین و با کیفیت ترین پارچه مبل باعث می‌شود تا هزینه های اضافی ناشی از تعمیر حذف شوند.

فروش انواع پارچه مبلی ایرانی و خارجی با قیمت مناسب

اگر کمی در بازارهایی که به فروش انواع پارچه مبلی فعالیت دارند، دقت کنید می بینید که فروش پارچه مبلی خارجی نسبت به پارچه های مبلی ایرانی رونق بیشتری دارد. دلیل آن هم این است که اکثر افراد تصور دارند که پارچه های مبلی ایرانی و خارجی از لحاظ کیفیت با هم تفاوت بسیاری دارند. اما باید به این گونه افراد گفت که این تصور، یک تصور کاملاً غلط است زیرا امروزه علم و فناوری در صنعت ایران نفوذ کرده است و لذا محصولات ایرانی از لحاظ کیفیت پیشرفت چشمگیری داشته اند.

با توجه به این موضوع می توان گفت که پارچه های مبلی ایرانی از لحاظ کیفیت چیزی از پارچه های مبلی خارجی کم ندارند و تولیدکنندگان ایرانی در این عرصه با تولیدکنندگان خارجی در رقابت هستند و همواره سعی دارند تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات ایرانی را تولید و عرضه بازار های مربوطه کنند. نتیجه این رقابت ها این است که هر روزه متنوع ترین و با کیفیت ترین پارچه های مبلی ایرانی و خارجی، وارد بازار جهانی می شود که همواره مورد توجه بسیاری از خریداران قرار می گیرند و هر فرد با توجه به قیمت و کیفیتی که مد نظر دارد، محصول خود را انتخاب و اقدام به خریداری می کند.

صادرات پارچه مبلی مخمل به کشورهای همسایه

صادرات پارچه مبلی مخمل به کشورهای همسایهپارچه های مخمل یکی از بهترین پارچه مبلی هستند که به دلیل کیفیت بالایی که دارند همواره مورد توجه خریداران قرار گرفته اند. پارچه های مخمل مقاومت بسیاری در برابر سایش و تغییر رنگ دارند؛ لذا از این جهت طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود اختصاص داده اند. ایران یکی از کشورهایی است که به تولید انواع پارچه مبلی مخملی فعالیت دارد و تولیدکنندگان بسیاری در این کشور به تولید بهترین پارچه های مبلی مخملی مشغول هستند و همواره سعی دارند تا با کیفیت ترین محصولات را تولید و عرضه کنند.

برخی از این تولید کننده ها در حوزه فعالیت خود به چنان پیشرفتی رسیده اند که آوازه کیفیت محصولاتشان در بین بازارهای خاورمیانه پیچیده شده است و کشورهای خاورمیانه به خصوص کشورهای همسایه ایران، تمایل شدیدی به خرید این محصول ایرانی، دارند. در نتیجه این تولیدکنندگان برای پاسخ به تقاضای مشتریان خارجی خود، صادرات پارچه مبلی مخمل ایرانی را در دستور کار خود قرار داده اند و همواره سعی دارند تا بهترین و با کیفیت ترین پارچه مبلی  را برای صادرات در نظر بگیرند تا همواره بر میزان تقاضا برای خرید محصولاتشان بیشتر شود.

این تولیدکنندگان که به صادرات انواع پارچه مبلی ایرانی فعالیت دارند، برای اینکه مشتریان خود به راحتی بتوانند به محصولاتشان دسترسی داشته باشند، سایت هایی را با نام خود به صورت رسمی در بستر اینترنت راه اندازی کرده اند و محصولات خود را پس از تولید به صورت مستقیم در این سایت‌ها در معرض دید خریداران قرار می دهند تا تمامی مشتریان از انواع محصولات شان مطلع شوند و در صورت نیاز با زدن یک کلیک ساده، محصول مورد نظر خود را در هر تعدادی که می‌خواهند با بهترین قیمت سفارش دهند.

نکات تشخیص کیفیت پارچه مبلی مخمل ایرانی

همواره در بازارهایی که به فروش انواع پارچه های مبلی فعالیت دارند، محصولاتی در کنار محصولات با کیفیت ایرانی یافت می‌شود که کیفیت چندانی ندارند. خریداران قبل از خرید پارچه مبلی مخمل ایرانی باید از یک سری نکات برای تشخیص کیفیت پارچه اطلاع داشته باشند تا بتوانند انتخاب مناسبی را انجام دهند.

خریداران ابتدا قبل از خرید باید برترین برند تولید پارچه مبل مخملی ایرانی را شناسایی کنند و سعی کنند محصول خود را از بین محصولات این برند انتخاب کنند تا از کیفیت بالای پارچه مبلی خود اطمینان داشته باشند.

یکی از نکاتی که خریداران پارچه‌ مبلی باید به آن توجه داشته باشند، این است که برای تشخیص کیفیت پارچه مبلی باید آن را در معرض نور قرار دهند. زیرا نور باعث می شود تا میزان تراکم پارچه مشخص شود. هر چقدر میزان تراکم پارچه مبلی بیشتر باشد، کیفیت آن به نسبت، بالاتر است و مقاومت زیادی در برابر سایش، تغییر حالت و تغییر رنگ دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید