خرید پارچه مبلی مازراتی عمده کد ۱۷ بازار داغ و پر رونقی دارد. پارچه مازراتی یکی از مهم ترین و محبوب ترین پارچه های رومبلی می باشد که می تواند دکوراسیون خانه شما را زیبا و فوق العاده کند.

خرید عمده پارچه مبلی مازراتی کد 17

مقایسه پارچه مبلی مازراتی ایرانی با چینی؟

مقایسه پارچه مبلی مازراتی ایرانی با چینی؟

مقایسه پارچه مبلی مازراتی ایرانی با چینی شامل گزینه های زیر می شود:

  • پارچه مبلی مازراتی ایرانی از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارد و هیچ گونه تفاوتی با پارچه های مازراتی چینی دارد.
  • پارچه مبلی مازراتی قیمت پایین تری دارند علت این امر هم به خاطر کیفیت پایینی است که نسبت به پارچه مبلی مازراتی ایرانی دارند.

اگر شما به پارچه مبلی مازراتی نگاهی بیاندازید می توانید دانه های بسیار ریزی را روی این پارچه ها مشاهده کنید که به صورت منظم در کنار هم قرار گرفته اند. از ویژگی های این محصول به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  1. این نمونه پارچه رومبلی خواب کمی دارد. 
  2. در مقایسه این پارچه با پارچه پورشه می توان گفت سطح صافی ندارد.
  3. این محصول از نظر بافت و ساختار شبیه به پارچه مخمل است. اما این نمونه محصول نسبت به مخمل ناهمواری کمی دارد.
  4. روی این پارچه دانه های زیر و فشرده وجود دارد و همین باعث شده این پارچه ها بتوانند دکوراسیون منزل را زیبا و فوق العاده شیک کنند.
  5. این پارچه ها کیفیت بالایی دارند و به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد.
  6. با گذشت زمان حالت اولیه پارچه از بین نمی رود.

مراکز فروش عمده پارچه مبلی مازراتی ایرانی

مراکز فروش عمده پارچه مبلی مازراتی ایرانی

مراکز فروش عمده پارچه مبلی مازراتی ایرانی توانسته اند با عرضه این محصول در آمد خوبی را کسب کنند. این پارچه در طرح و مدل های مختلفی تولید می شود. طرز چیده شدن دانه های ریز روی این پارچه ها باعث شده در طرح های متنوعی تولید شوند. این محصول در رنگ های مختلفی تولید می شود و همین باعث شده تا مشتریان حق انتخاب بیشتری داشته باشند و بتوانند بهترین رنگ را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنند. 

این پارچه برای رومبلی های راحتی استفاده می شود و می تواند فضای مورد نظر را زیبا و شیک کند. پارچه های مازراتی در مقایسه با دیگر پارچه ها قطر بیشتری دارند به خاطر همین می توان به عنوان رومبلی از آن ها استفاده کرد. این نمونه محصول استحکام و مقاومت بالایی دارد. این پارچه بسیار نرم و لطیف می باشد و استفاده از آن باعث جذابیت خاصی شده است.

شما می توانید با توجه به سلیقه و نوع دکوراسیون منزل خود این پارچه های رومبلی را انتخاب کنید و منزل خود را زیبا و شیک کنید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید