پارچه مبلی از اجزای مهم مبل است که قسمت های داخلی مبل را می پوشاند و در زیبایی و جذابیت مبل نقش بسزایی دارد. بنابراین کیفیت و طراحی آن حائز اهمیت است. پارچه مبلی خارجی دارای طرفداران زیادی در بازارهای داخلی است و از طریق واحدهای تجاری و بازرگانی در سراسر کشور توزیع می شوند. مشتریان برای خرید پارچه مبلی خارجی باید به نمایندگی های واحدهای بازرگانی مراجعه کنند.

خرید پارچه مبلی خارجی با کیفیت درجه یک در بازار جهانی

تولید پارچه مبلی در سراسر کشور

تولید پارچه مبلی در سراسر کشوربا توجه به حجم تقاضا زیاد برای پارچه مبلی ، در سالیان اخیر تولید کنندگان ایرانی سعی کردند با استفاده از دانش نوین و کادر فنی حرفه ای، محصول با کیفیت در طرح های مختلف تولید کنند و به خودکفایی برسند. به همین دلیل امروزه تولید پارچه مبلی در سراسر کشور رواج یافته است.

شرکت های تولیدی با حجم زیاد تولید و عرضه انواع پارچه ساده و طرح دار موفق شده اند تا حدودی نیاز بازار داخلی را رفع کنند و با حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی، جایگاه قابل توجهی در بازارهای خارجی بویژه بازار فروش پارچه مبلی در کشورهای همسایه دست یابند.

خریدار پارچه مبلی با کیفیت در بازار جهانی

خریدار پارچه مبلی با کیفیت در بازار جهانیاز آنجاییکه کیفیت پارچه مبلی اثر چشمگیری در زیبایی و دوام مبلمان دارد و فضای منزل و دکوراسيون را دلنشین می سازد بنابراين خریدار پارچه مبلی به دنبال محصول با کیفیت در بازار جهانی است. خریداران برای تهیه ی محصول با کیفیت دارای گارانتی می توانند به نمایندگی های تولیدکنندگان در بازارهای جهانی مراجعه کنند و یک خرید مطمئن و مقرون به صرفه ای داشته باشند.

قیمت پارچه مبلی خارجی

قیمت پارچه مبلی خارجیقیمت پارچه مبلی خارجی در بازار بسیار متنوع است در واقع قیمت این محصول به عوامل متعددی چون نوع پارچه یعنی طرح دار یا ساده بودن پارچه، جنس پارچه (مخمل، کتان، ساتن، پارچه و…)، برند پارچه، کیفیت و دوام پارچه، تعرفه گمرکی، مالیات بستگی دارد. از اینرو برای خرید پارچه مبلی خارجي با قیمت مناسب تری در مقایسه با بازار آزاد باید به واحدهای بازرگانی در نقاط مختلف کشور مراجعه کرد.این مراکز بطور مستقیم انواع پارچه مبلی خارجی را به مشتریان عرضه می کنند.

فروشنده پارچه مبلی خارجی در ایران

فروشنده پارچه مبلی خارجی در ایرانفروشنده پارچه مبلی خارجی در ایران، انواع پارچه مبلی را در طرح، رنگ و جنس متفاوت به روش های گوناگونی به مشتریان ارائه می کند به گونه ای که جوابگوی تمام سلیقه ها در جامعه می باشد. افرادی که شرایط خرید حضوری را دارند می توانند از طریق نمایندگی های عرضه کننده پارچه خارجی این محصول را تهیه کنند که در این صورت محصولات خریداری شده دارای ضمانت می باشند.

اما امروزه رایج ترین شیوه برای عرضه و فروش پارچه خارجی از طریق مارکت های آنلاین می باشد که براحتی مشتریان در سراسر کشور و حتی دورترین نقاط به محصول دسترسی دارند و بصورت آنلاین محصول با کیفیت را با نازلترين قیمت سفارش می دهند. خرید اینترنتي برای مشتری از لحاظ زمان و قیمت بسیار مقرون به صرفه است و مشتری به دلیل تنوع زیاد محصولات حق انتخاب زیادی دارد.

صادرات پارچه مبلی درجه یک

صادرات پارچه مبلی درجه یکصادرات پارچه مبلی درجه یک توسط تاجران و بازرگانان  به بسیاری از کشورهای همسایه بویژه کشورهای عربی انجام می شود. تاجران با خرید عمده پارچه مبلی علا از تولید کنندگان، محموله را از طریق آبهای خلیج فارس به کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می کنند و از آنجا به سایر کشورها ارسال می کنند.

در واقع صادرکنندگان، انواع پارچه مبلی را بصورت فله ای یا بسته بندی شده صادر می کنند و غالبا در کشورهای عربی کار بسته بندی را انجام می دهند. بنابراین صادرات این محصول پر تقاضا به یک تجارت پر سود تبدیل شده است و در بازارهای جهانی رقابت شدیدی بین تولیدکنندگان برای ارتقاء جایگاه شان وجود دارد.

در صورت ایجاد هر گونه سؤالی در مورد کیفیت و قیمت انواع پارچه مبلی خارجی و داخلی و کسب مشاوره می توانید بطور مستقیم با مدیر فروش سایت ما تماس بگیرید و گفتگوی آنلاین داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید