انتخاب پارچه و روکش مناسب برای مبل بسیار اهمیت دارد. امروزه پارچه های مبلی در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی تولید شده و وارد بازار عرضه می شوند. در بین پارچه های مختلف، خرید پارچه مبلی مازاراتی بسیار مورد توجه قرار دارد. پارچه های مبلی مازاراتی معمولا طرح دار هستند و نمای زیبایی را به محیط خانه می دهند. 

خرید پارچه مبلی مازاراتی شیک به قیمت عمده

قیمت پارچه مبلی مازاراتی ایرانی در بازارهای جهانی

قیمت پارچه مبلی مازاراتی ایرانی در بازارهای جهانیپارچه های مبلی بسیار متنوع هستند و خریداران باید توجه داشته باشند که این پارچه ها را با توجه محیط خانه انتخاب کرده و سفارش دهند. پارچه های رو مبلی در جنس های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایبی هستند. در جلو تر به بررسی پارچه های مختلف می پردازیم.

کارخانه پارچه مبلی، قیمت را با توجه به جنس پارچه و کیفیت آن تنظیم می کند. مشتریان در هنگام خرید باید توجه داشته باشند که کیفیت این پارچه ها بالا باشد؛ زیرا مبل از وسایلی است که همواره مورد استفاده قرار گرفته و اگر پارچه هایی که در معرض تماس های مکرر هستند کیفیت بالایی نداشته باسند به زودی آسیب دیده و از بین می روند. 

با آزمایش و انجام برخی کار ها می توان از کیفیت پارچه مطمئن شد. به عنوان مثال بهتر است که پارچه های رو مبلی خاصیت کشسانی کمی داشته باشند و به ابر های زیرین مبل متصل شده باشند؛ اگر پارچه ها خاصیت کشسانی داشته باشند به مرور زمان کش ها شل شده و پارچه از مبل جدا می شود.

مشتریان می توانند با توجه به موارد گفته شده بهترین محصول را خریداری کنند. 

صادرات باکیفیت ترین پارچه مبلی مازاراتی به عراق

با توجه به کیفیت بالایی که پارچه های رو مبلی در ایران دارند این محصول را به کشور های اطراف نیز صادر می کنند. همان طور که گفته شد یکی از پارچه های پر طرفدار، پارچه رو مبلی مازاراتی است. صادرات پارچه مبلی مازاراتی به کشور عراق این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که همواره به محصول با کیفیت دسترسی داشته باشند. 

صادرات پارچه به کشور های اطراف مراحلی دارد و مسئولین باید با توجه به همین مراحل محصول را صادر کنند تا در نهایت بدون هیچ مشکل و نقصی به مقصد برسد. 

پارچه های مبلی مازاراتی از پارچه های طرح دار، با طرح برجسته هستند. این طرح ها باید با توجه به محیط خانه انتخاب شوند. برخی پارچه ها دارای طرح های شلوغ با رنگ های گرم مانند قرمز، آبی، بنفش و… هستند. این پارچه ها بهتر است در محیطی استفاده شوند که آن محیط بزرگ و خلوت است؛ زیرا در این صورت پارچه های طرح دار مبل، فضای زیبایی را ایجاد می کنند. برخی پارچه ها دارای طرح های ریز و فاصله دار از هم هستند و معمولا رنگ هایی که در آن ها استفاده می شود جزو رنگ های سرد مانند صورتی، سفید و خاکسری است. این پارچه ها بهتر است در محیطی استفاده شوند که دارای فضای شلوغ و کمی هستند، تا باعث زیبایی محیط شوند. 

بزرگترین نمایندگی فروش انواع پارچه مبلی مازاراتی مدرن در مشهد

بزرگترین نمایندگی فروش انواع پارچه مبلی مازاراتی مدرن در مشهدبهتر است مشتریان با بزرگ ترین و مغتبر ترین مرکز خرید و فروش انواع پارچه های رو مبلی آشنایی داشته باشند تا بتوانند محصول مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنند. 

اکنون به برخی از مزایا و معایب پارچه های رو مبلی اشاره می کنیم. پارچه مازاراتی دارای طرح های برجسته است. یعنی اگر با کف دست روی این پارچه دست بکشید طرح های برجسته را احساس می کنید. به مرور زمان و استفاده مکرر از مبل، ممکن است که این طرح ها برجستگی های خود را از دست بدهند و حالت اولیه را نداشته باشند و به همین جهت برخی افراد استفاده از این پارچه را برای مبل های راحتی مناسب نمی دانند و از آن بیشتر برای مبل های مجلسی استفاده می کنند. قیمت پارچه مبلی مازاراتی با توجه به ابعاد پارچه و کیفیت آن تعیین می شود. با توجه به مزایا و معایب گفته شده برای این محصول، فروش پارچه مبلی مازاراتی نسبتا بالا بوده و همواره بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بازار عرضه می شود. 

یکی دیگر از پارچه های طرح دار، پارچه پورشه است. تفاوت این پارچه با پارچه مازاراتی این است که این پارچه کاملا صاف و یکدست است و طرح های روی پارچه برجسته نیستند. 

کارخانه تولید انواع پارچه مبلی مرغوب در یزد

یزد یکی از تولید کنندگان انواع پارچه رو مبلی است که با کیفیت ترین محصولات را تولید می کند. همان طور که در بالا تر اشاره شد جنس پارچه هایی که به عنوان رو مبلی استفاده می شوند با یک دیگر متفاوت هستند. معمولا بهتر است از پارچه هایی استفاده شود که لکه ها و کثیفی ها را نشان نداده و رنگ های تیره تر داشته باشند. مثلا پارچه های ساتن که کمتر برای روکش مبل مورد استفاده قرار می گیرند به خوبی لکه ها و کثیفی ها را نشان داده و نمی توان آن ها را به راحتی پاک کرد و از طرفی استفاده مکرر از مواد شوینده به پارچه و بافت های زیرین مبل آسیب می رساند. 

پارچه های مخمل نیز برای مبل مورد استفاده قرار می گیرند و نمای بسیار زیبایی را ایجاد می کنند؛ اما یکی از معایب پارچه های مخمل گرم بودن آن ها است. در فصل تابستان پارچه ها مخمل باعث ایجاد گرمایی بیشتری شده و ممکن است نشستن روی مبل مخملی آزار دهنده باشد. 

مبل های چرم نیز طرفداران زیادی دارند. خریداران باید توجه داشته باشند که چرم مورد استفاده حتما باید اصل و با کیفیت باشد؛ زیرا در غیر این صورت چرم به سرعت پاره شده و تکه تکه می شود. همچنین استفاده از رو کش چرمی بیشتر برای مبل ها و صندلی های اداری مورد نظر است و در مبل های راحتی خانگی، رایج نیست. 

با توجه به توضیحات داده شده پارچه های پورشه و مازاراتی از پر طرفدار ترین پارچه ها هستند. در هنگام خرید و نصب پارچه های رو مبلی، باید توجه داشت که این پارچه ها با استفاده از وسایل مخصوص به خوبی به قسمت های زیرین مبل متصل شوند. برای این کار از سوزن ها و منگنه های مخصوص استفاده می شود. پارچه های خوب و با کیفیت باید قابلیت شست و شو داشته باشند و تا حد امکان ویژگی های ظاهری اولیه خود را حفظ کنند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید