پارچه مبلی در ایران در مارک ها و مدل های مختلف تولید می شود. یکی از مدل های پارچه مبلی zx است که تولید و فروش بالایی دارد. این پارچه شبیه مخمل ولی از نوع کوبیده با پرزهای کوتاه می باشد. همچنین از لحاظ طرح و رنگ متنوع و نوع درجه یک آن بسیار با دوام و مقاوم و رنگ ثابتی و ماندگاری دارد. خرید پارچه مبلی zx در اکثر گالری های پارچه عرضه می شود. همچنین اکثر تولید کنندگان این پارچه را تولید می کنند.

خرید پارچه مبلی zx به صورت عمده

مرکز فروش ارزان ترین پارچه مبلی zx

مرکز فروش ارزان ترین پارچه مبلی zx مرکز فروش ارزان ترین پارچه مبلی zx در فرشگاه های بزرگی که بورس پارچه مبلی است عرضه می شود. این فروشگاه ها انواع جدید ترین پارچه ها بدون واسطه و قیمت ارزانتر به فروش می رسانند. نمایندگی های فروش نیز در سراسر کشور برندهای مختلف zx را در رنگ ها و طرح های متنوع بدست مشتریان می رسانند. این نمایندگی ها پارچه را مستقیم و بدون واسطه از تولیدات کارخانه zx وارد نموده و بدست مصرف کنندگان می رسانند. این نمایندگی ها در کار خرید و فروش این پارچه ها فعالیت دارند. هدف آنها نیز عرضه مستقیم و ارزان این محصول بدست مشتریان می باشد.

صادرات پارچه مبلی zx به کشور اتریش

صادرات پارچه مبلی zx به کشور اتریشصادرات پارچه مبلی zx به کشور اتریش از طریق شرکت های تجاری انجام می شود. این شرکت ها با شرکت های تجاری اتریش در ارتباط بوده و از این طریق به این کشور پارچه را صادرات می کردند. لذا شرکت های بازرگانی ایرانی پارچه را از تولیدی ها عمده خریداری نموده و به این کشورهای خارجی صادرات می کنند. یا اینکه خود تولید کننده پارچه ی خود را مستقیم به این کشور صادر می کند. مثلا شرکت اتریشی سفارش تولید به کارخانه ایرانی می دهد و کارخانه ایرانی پارچه zx را بسته به نوع سفارش تولید کرده و به اتریش ارسال می کند. پارچه ی نوع zx صادراتی از نوع درجه یک با کیفیت بسیار بالا و از جنس بسیار مرغوب می باشد.

خریدار پارچه مبلی zx به صورت عمده

خریدار پارچه مبلی zx به صورت عمدهخریدار؛ پارچه مبلی zx را به صورت عمده از تولید کننده آن بدون واسطه خریداری نموده و این خریداران نیز شرکت های پخش یا مراکز فروش می باشند. مراکز فروش پارچه zx این پارچه را عمده از تولید کننده تهیه نموده و بدست مصرف کنندگان می رساند. مبل سازی ها مهم ترین خریداران این پارچه هستند و آن را از تولید کننده عمده و مستقیم وارد نموده و با آن در تولید مبلمان استفاده می کنند. این پارچه در تمام مدل های مبل استفاده می شود لذا خرید و فروش آن زیاد می باشد. پارچه zx خواستگاه اصلی آن چین است و از نوع بهترین پارچه مبلی خارجی (چینی) می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید