پارچه مبلی هازان خام

رنگ بندی پارچه مبلی هازان بسیار متنوع بوده و جزو پارچه هایی است که می توان گفت تمام تن رنگ ها را دارا می باشد. یکی از مواردی که مشتریان را به خرید یک پارچه ترقیب می کند، رنگ بندی آن پارچه است که چقدر می تواند نیاز مشتری را تامین کند.

و پارچه هازان مبلی از آن دست پارچه ها یی است که از این لحاظ تامین است.

در بین رنگ های پارچه هازان ، یک سری رنگها پر فروش  و یک سری رنگ ها کم فروش هستند.

از آنجایی که ضایعات پارچه هازان هم توسط کارخانه به فروش می رسد، ترکیب رنگهایی که ضایعات پارچه را تشکیل می دهد انتخابی نیست و مشتری فقط به صورت کیلویی و در هم می تواند خرید کند .

و رنگ بندی ضایعات پارچه هازان به رنگ های سفارش داده شده برای بافت به کارخانه بستگی دارد که و در مورد ضایعات پارچه امکان انتخاب رنگ وجود ندارد.

چاپ روی پارچه هازان

پارچه مبلی هازان چاپی

یک نوع از انواع پارچه هازان که در کارخانه تولید می شود، پارچه هازان چاپی است که همانطور که از اسم آن پیداست، روی آن چاپ انجام می شود و این صنعت چاپ بسیار پررونق بوده و روز به روز در حال افزایش است.

اصولا کار چاپ سابلیمیشن و دیجیتال روی پارچه هایی انجام می شود که این قابلیت را داشته باشند و پارچه هازان چاپی و پارچه پورشه خام این قابلیت را دارند.

اگر کیفیت پارچه هازان تولید شده که در حال حاضر تمام پارچه های هازان موجود در بازار تولید داخل هستند، دارای کیفیت خوب باشد، قطعا کار چاپ روی آن هم باکیفیت خواهد بود.

لذا توصیه می شود در انتخاب پارچه هازان دقت کنید و از تولید کنندگان مطمئن خریداری کنید.

در مورد پارچه هازان چاپی باید این نکته هم گفته شود که کاخانجات تولید پارچه هازان دارای درجات این پارچه هم هستند. یعنی تیکه های پارچه با اندازه های مختلف که از طاقه های اصلی جدا شده اند.

این پارچه ها که تحت عنوان درجات یا درجه ۲ شناخته می شوند، با قیمت خیلی کمتر به فروش می رسد.

پارچه هازان کتان

پارچه هازان مبلی طوسی

پارچه هازان در واقع نوعی پارچه کتان محسوب می شود و تقریبا همان ویژگیهای پارچه کتان را دارد.

از این لحاظ که دارای بافت متراکم است نوعی پارچه کتان محسوب می شود.

سطحی صاف و بدون پرز دارد

نخ مورد استفاده در آن دارای کیفیت بالا بوده و محصول نهایی دارای جنس خوب و تراکم مورد تایید است.

این پارچه چه به صورت مبلی و چه به صورت پرده ای جزو پارچه های پرفروش است.

از این پارچه در تولید کوسن، رو میزی، رو مبلی، پرده، لباس و بسیاری دیگر از محصولات استفاده می شود.

قیمت پارچه هازان ساده

پارچه هازان مبلی طوسی لیمویی

پارچه هازان، بدون طرح و کلا ساده است. قیمت آن ارتباط مستقیم با گرماژ پارچه دارد هر چقدر مقدار نخ مصرف شده در پارچه بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر است.

پارچه هازان جزو پارچه های پرفروش بوده و معمولا به صورت عمده به فروش می رسد.

بیشتر گروه فروشندگان پارچه و پرده و تولید کنندگان مبل و دیگر تولید کنندگانی که با این پارچه کار می کنند، هازان را تهیه می کنند. و لذا خرید به صورت عمده انجام می شود.

قیمت ثابتی برای بازار پارچه های مبلی وجود ندارد و قیمت پارچه به خاطر نوسانات مواد اولیه مرتب در حال تغییر است. اما از آنجایی که پارچه هازان مانند بسیاری پارچه های مبلی ایرانی در داخل تولید می شود، قیمت انها در هر زمانی مناسب است.

در حال حاضر می توان پارچه هازان را در تهران که محل اصلی تولید پارچه های ایرانی است، با قیکت ارزانتر از هر جای دیگر تهیه کرد.

خرید اینترنتی هازان

پارچه هازان مبلی سرخابی

یکی از راههای خرید پارچه هازان از طریق سفارش اینترنتی پارچه است.

در حال حاضر خرید اینترنتی پارچه های مبلی حتی با مقدار عمده و به صورت طاقه ای، به راحتی انجام می شود.

البته باید توجه داشت که قبل از خرید کلی ابتدا پارچه را ببینید و از کیفیت و گرماژ آن مطمئن شوید و بعد اقدام به خرید کلی نمایید.

در خرید اینترنتی از تولید کننده بدون صرف وقت زیاد امکان تهیه ی پارچه وجود دارد.

مجموعه مبلی پوش این امکان را دارد که انواع  پارچه هازان مبلی ، پرده ای، هازان چاپی و پارچه های درجه ۲ و کیلویی هازان را مستقیم از تولید کننده در اختیار مشتریان محترم قرار دهد۰۹۱۲۶۵۴۰۲۱۸