پارچه پورشه ایرانی یکی از زیباترین انواع پارچه های تولید داخل است که عمدتا برای روکش کردن انواع مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب رنگ و نوع پارچه مبل یکی از دغدغه های هر دو گروه خریداران و تولید کنندگان مبل است که به این دو مورد توجه زیاد داشته و در کنار آن کیفیت پارچه و روکش مبل را نیز در نظر دارند. به این منظور فروشنده انواع پارچه پورشه ایرانی می تواند راهنمای خریداران در خرید مناسب و مقرون به صرفه به شمار آید.

فروشنده انواع پارچه پورشه ایرانی

کیفیت پارچه پورشه ایرانی

کیفیت پارچه پورشه ایرانی بافت جیر یا مخمل مهمترین مشخصه پارچه پورشه است که به آن براقیت و درخشندگی خاصی بخشیده و زیبایی منحصر به فردی در آن ایجاد نموده است.

این منسوجات در تنوع رنگی بالا تولید شده که رنگ های تولیدی هم طیفی از رنگ های روشن و هم رنگ های تیره را در بر می گیرد.

پارچه پورشه سطح صافی داشته و ارتفاع پرز های آن نیز در مقایسه با دیگر پارچه های مخملی کمتر است. مخملی بودن پورشه در آن سایه روشن هایی ایجاد کرده است که جذابیت خاصی به آن بخشیده است. کیفیت پارچه پورشه به الیاف تشکیل دهنده آن بستگی دارد.

در این مورد می توان بافت محکم پورشه را دلیلی بر استقبال خرید از سوی خریداران به شمار آورد. از این گونه پارچه ها برای روکش نمودن انواع مبلمان راحتی یا مدل های مدرن و جدید آن استفاده می شود که برخی از آنها به صورت تک رنگ ساده و برخی دیگر به شکل استفاده ترکیبی از انواع رنگ هایی که با هم هارمونی دارند تولید می شوند. 

کیفیت خوب این پارچه و قیمت ارزان انواع ایرانی آن سبب شده است تا تولید پارچه پورشه به صورت طاقه ای و با هدف تامین بازار مبلمان ایران صورت گرفته و این بازار تامین کننده نیاز داخل کشور به این کالا باشد.

به این ترتیب با تولید پورشه در داخل کشور از ورود پارچه های خارجی جلوگیری نموده و نیاز به خرید آن را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

تولید کنندگان پارچه پورشه ایرانی

تولید کنندگان پارچه پورشه ایرانی تولید پارچه ایرانی پورشه در مقادیر مختلف و بر اساس تقاضای موجود توسط تولید کنندگان صورت می گیرد. تولید پورشه نیز مانند دیگر منسوجات با ظرفیت های مختلف تولیدی همراه است.

در برخی ایام سال مانند عید نوروز که تقاضا برای خرید مبلمان افزایش می یابد ظرفیت تولیدی پورشه نیز با افزایش همراه شده تا بتواند پاسخگوی نیاز خرید جامعه و مراکز تولید مبلمان باشد.

به این منظور می توان طیفی از رنگ ها و طرح های دلخواه این پارچه پر مصرف را مشاهده و نسبت به خرید آن در مقدار مورد نیاز اقدام کرد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید