باید متذکر شد فروشنده مستقیم پارچه مبلی ارزان همان کارخانه ها یا تولید کننده های پارچه های مبل هستند آنها با تولید انواع پارچه مبلی از جمله پارچه مبلی مخملی، ساتن، مازراتی و پارچه مبلی جدید توانسته اند نیازهای مردم را در خرید انواع پارچه مبلی برطرف کنند .

همچنین آنها علاوه بر قیمت پارچه ها باید به زیبایی و کیفیت آنها توجه خاصی داشته باشند تا بتوانند نظر مشتریان را به خود جلب کند.

فروشنده مستقیم پارچه مبلی ارزان

طرحهای مختلف پارچه مبلی

طرحهای مختلف پارچه مبلی

باید گفت که امروزه افراد برای انتخاب مبل مورد نظرشان بیشتر علاوه بر جنس مبل و محکمی و چند نفر بودن آن رنگ پارچه مبل برای آن ها بسیار مهم است آنها می خواهند که رنگ مبل هایشان با وسایل خانه شان ست باشد برای همین اغلب از طرح های مختلف پارچه مبلی استفاده می کنند .

که علاوه بر زیبایی و شیک بودن آن بادوام باشد و برای خرید پارچه مبلی باید از جنس پارچه ها از جمله پارچه رومبلی پارچه مخمل، مازراتی، پشمی نانو، ساتن ، کتان و پارچه رومبلی چرم باید از دوام و عمر هر کدام از این پارچه ها آگاهی داشت تا بتوانیم که مبلی را خریداری کرده باشیم که تا سالیان سال که استفاده شود.

شکل ظاهری آن زیاد تغییری نکند. و اگر بعد از چند سال استفاده از مبل ها از رنگ آنها خسته شدید می توانید پارچه جدید خریداری کرده و به عنوان یک روکش جدید رومبلی از آن استفاده کنید تا یک تغییری در خانه ایجاد شود اگر فردی هستید که تمیزی مبل ها برای شما بسیار اهمیت دارد بهتر است.

از پارچه های نانو استفاده کنید چون نانو جز آن دسته از پارچه هایی است که ضد لک، ضد حریق و ضد آب هستند و از مقاومت بالایی برخوردار است اما قیمت آن نسبت به پارچه های دیگر گران تر است و باید آن را از فروشگاه های معتبر خریداری کرد تا بتوانیم بهترین جنس با کیفیت را خریده باشیم و استفاده از پارچه های مخمل برای مبل بسیار شیک و زیبا می باشد و می توانید هم از نوع ساده و طرحدار آن استفاده کنید.

مرکز توزیع پارچه ارزان

مرکز توزیع پارچه ارزان امروزه در تمام شهرها پاساژ ها و مغازه هایی هستند که فروشنده پارچه مبلی ارزان می باشند و شاید در محله های تهران مغازه هایی باشد که به توزیع پارچه مبلی ارزان به صورت مستقیم و عمده مشغول هستند که شما را به شک بیاندازند آیا این پارچه ها که قیمت پایین دارد

آیا از جنس خوبی برخوردار است یا نه اما چون خرید آنها به صورت عمده و کلی می باشد معمولاً واسطه ای در خرید آن صورت نگرفته است آنها خرید ارزانتری را انجام داده و قیمت فروش شان نسبت به پاساژ ها هم متفاوت میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید