پارچه های پورشه مبلی از جدید ترین پارچه های رو مبلی به شمار می آیند. فروشنده پارچه پورشه مبلی ایرانی این وظیفه را دارد که اطلاعاتی کافی در باره پارچه های خود برای فروش داشته باشد. از این پارچه ها در ساخت و تولید مبلمان راحتی و نیمه راحتی های کلاسیک استفاده می شود. پارچه های پورشه و هازان در دو نوع ایرانی و چینی وجود دارد و دارای طرح های ساده و تک رنگ هستند.

فروشنده پارچه پورشه مبلی ایرانی

انواع پارچه پورشه مبلی

انواع پارچه پورشه مبلی

پارچه پورشه ایرانی روی سطح خود دانه های بسیار ریزی دارند که به صورت بسیار منظم و دقیق پشت سر هم قرار گرفته اند و همین ویژگی پارچه باعث شده است که جنس و بافت جالب و جدیدی داشته باشند و باعث فروش بسیار زیاد آن ها شود. انواع پارچه پورشه و هازان با طرح ها و نقش های مختلفی وجود دارند.

هر کدام از این مدل ها با چینش خاص خود روی پارچه قرار گرفته اند و نقش بسته اند. پارچه های پورشه سفید انواع مختلفی دارند که برای انواع و اقسام چاپ استفاده می شود. گاهی از این پارچه ها در دکوراسیون داخلی منازل و شرکت های مختلف استفاده می شود و بعضی افراد از این پارچه ها برای انواع پرده ها استفاده می کنند.

استفاده از این پارچه های سفید می تواند زیبایی و شیکی خاصی را در سبکی کاملا جدید در منازل و یا محل کار پدید آورند. نوع ایرانی پارچه های پورشه و هازان کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی داشته و فروش بالا و بهتری دارند.

تولید کنندگان پارچه پورشه مبلی

تولید کنندگان پارچه پورشه مبلی

برای خرید انواع پارچه پورشه سفید ساده هم می توان به صورت کلی و عمده و هم به صورت جزئی اقدام کرد. خرید کلی و عمده و مستقیم به دلیل حذف انواع واسطه ها و کم کردن هزینه های مختلف حمل و نقل و نبود نیرو های مختلف کار انسانی بسیار به صرفه تر و ارزان تر است اما در خرید جزئی و متراژ کم، با توجه به کم بودن مقدار پارچه ها قیمت آن ها کمی تر از خرید کلی است.

همچنین خرید پارچه های مبلی به صورت مجازی و اینترنتی و حضوری نیز صورت می گیرد. تولید پارچه پورشه هر ساله در طرح های ساده و رنگ سفید در متراژ های مختلف صورت می گیرد. قیمت پارچه پورشه سفید به عوامل متعددی بستگی دارد که بعضی از این عوامل به صورت زیر است:

جنس و نوع پارچه که به هر میزانی کیفیت و مرغوبیت بالا تری داشته باشند، گران تر هستند و عامل بعدی متراژ پارچه ها می باشد که هر چه بیشتر باشد، قیمت بالاتری دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید