پارچه های رومبلی انواع بسیار مختلفی دارند و انتخاب آن ها درطرح ها و رنگ های مختلف امکان پذیر است. از پارچه های مختلفی برای تولید رومبلی ها استفاده می شود که هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایبی هستند که در هنگام خرید باید به آن ها توجه داشت.فروشگاه پارچه مبلی در تمامی شهر ها تلاش می کند تا با کیفیت ترین پارچه را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. 

فروشگاه مرکزی پارچه مبلی لاکچری

قیمت روز عمده پارچه مبلی گونی بافت

قیمت روز عمده پارچه مبلی گونی بافتهمان طور که گفته شد انواع پارچه رومبلی در طرح ها و رنگ های متفاوت و با استفاده از پارچه های مختلفی تولید می شود. قیمت این محصولات به موارد زیادی وابسته است، اما هر چه کیفیت کار بالا تر باشد به طور حتم نیز قیمت محصول نیز بالا تر است. 

پارچه گونی بافت یکی از پر طرفدار ترین انواع پارچ رو مبلی است که دارای ویژگی هایی بسیار عالی بوده و استفاده از آن نسبت به قبل افزایش یافته است. قیمت روز پارچه مبلی گونی بافت با وجود کیفیت بالا ی محصول بسیار ارزان و مناسب است و مشتریان می توانند از این پارچه به راحتی به عنوان روکشی برای مبل های خود استفاده کنند. 

به طور کلی پارچه هایی که برای مبل در نظر گرفته می شوند باید دارای خصوصیاتی باشند که در اثر استفاده مکرر آسیبی ندیده و از بین نروند. پارچه های رو مبلی در معرض تماس بسیاری هستند پس جنس آن ها باید بسیار مقاوم و مستحکم باشد تا طول عمر محصول نیز افزایش پیدا کند. با توجه به موارد گفته شد پارچه ها گونی بافت برای این استفاده بسیار مناسب هستند. 

برترین خریداران پارچه مبلی پورشه یزد

کیفیت پارچه مبلی بسیار اهمیت دارد. دو نوع دیگر از پارچه هایی که برای مبل ها در نظر گرفته می شود پارچه ها پورشه و مازاراتی هستند. این پارچه ها در دسته بندی پارچه های طرح دار قرار می گیرند. پارچه های پورشه دارای مزایایی هستند و نسبت به پارچه های مازاراتی پر فروش تر می باشند. پارچه های مازاراتی دارای طرح های برجسته ای هستند که اگر روی پارچه دست بکشید به راحتی این برجستگی ها را احساس می کنید. از آن جایی که پارچه های رو مبل ها، دائما در معرض تماس و استفاده قرار دارند ممکن است این طرح های برجسته به مرور زمان آسیب دیده و از بین بروند. این طرح ها بعد از مدتی استفاده، حالت برجسته خود را از دست می دهند؛ پس بهتر است از پا چه های طرح داری استفاده شود که این طرح ها حالت برجسته ندارند. پارچه های پورشه دارای طرح هایی هستند که برجسته نبوده و به راحتی آسیب نمی بینند. پس با توجه به موارد گفته شده پارچه های رو مبلی پورشه کیفیت بالایی داشته و در عین حال می توان برای مدتی طولانی از آن ها استفاده کرد بدون این که آسیبی به آن ها وارد شود. طرح های روی این پارچه ها بسیار متنوع و مختلف است و مشتریان می توانند این طرح ها را با توجه به دکور منزل خود انتخاب کنند. به عنوان مثال برای خانه ای که دکور آن شلوغ و فضای خالی در این خانه کم است، بهتر است از پارچه هایی استفاده شود که طرح های ساده و رنگ هایی سرد دارند تا نمای زیبایی را به محیط بدهند. و همچنین در خانه هایی که فضا خلوت است بهتر است از پارچه هایی با طرح های شلوغ و رنگ های گرم استفاده شود. 

توزیع و پخش پارچه مبلی ایرانی

توزیع و پخش پارچه مبلی ایرانیتوزیع پارچه مبلی و پخش آن در بازار مراحل مختلفی دا د. این پارچه ها قبل از استفاده و سفارش مشتریان باید مورد بررسی و آزمایش قرار بگیرند. مثلا یکی از آزمایش هایی که روی این پارچه ها انجام می شود قابلیت شست و شو است. پارچه های رو مبلی بهتر است که قابلیت چندین بار شست و شو، بدون هیج گونه آسیبی را داشته باشند. برخی از روکش های مبل دارای زیپ هایی هستند که به راحتی امکان جدا شدن از مبل را ایجاد کرده اند و این کار برای شست و سوی پارچه ها کمک بسیاری کرده است.

تولید کنندگان انواع پارچه مبلی بعد از آزمایش های مختلف و اطمینان از کیفیت و مرغوبیت این محصول آن را در بازار عرضه می کنند و مشتریان می توانند پارچه های مختلف را متناسب با محیط خانه و سلیقه خود انتخاب کنند. 

این پارچه ها انواع مختلفی دارند. مثلا پارچه های نخی، کتان، مخمل و حریر همگی به عنوان رو مبلی استفاده می شوند؛ اما هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایبی هستند که بهتر است مشتریان از آن ها آگاه باشند. 

نکات تشخیص کیفیت پارچه مبلی

اکنون این سوال مطرح می شود که چگونه می توان پارچه با کیفیت و مناسب را تشخیص داده و خریداری کرد. مشتریان می توانند محصول با کیفیت  را با انجام چند کار ساده تشخیص دهند. 

پارچه های روی مبل نباید خاصیت کشسانی بالایی داشته باشند. اگر پارچه ها حالت کشی داشته باشند بعد از مدتی استفاده این کش ها شل شدخ و دیگر حالت اولیه خود را ندارند و باعث می شود که رویه ی مبل از ابر ها و تخته های زیرین آن جدا شود. 

در هنگام متصل کردن پارچه های رو مبلی به قسمت های زیرین باید از بهترین چسب ها استفاده شود تا روکش مبل به هیچ عنوان جدا نشود. در برخی موارد به جای استفاده از چسب از سوزن ها و منگنه های مخصوصی استفاده می سود که استحکام و مقاومت بیشتری دارند. 

بهتر است خریداران از پارچه هایی استفاده کنند که لکه ها و کثیفی ها را کمتر نشان دهند. مثلا پارچه های مخمل یا ساتن لکه ها را خیلی بیشتر از بقیه پارچه ها نشان می دهند و در نتیجه بیشتر نیاز به شست و شو و لکه گیری دارد. پارچه های طرح دار که دارای رنگ های گرم تری هستند لکه ها و کثیفی ها را کمتر نشان داده و به همین علت برای مبل مناسب تر و بهتر هستند. خریداران پارچه مبلی پورشه به همین علت از این پارچه با طرح های مختلف استفاده می کنند. 

قیمتی که برای این محصولات در نظر گرفته می شود نیز باید با کیفیت محصول متناسب باشد تا خرید و استفاده از تمامی انواع پارچه ها برای عموم امکان پذیر باشد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید