برای داشتن یک مبل مناسب علاوه بر داشتن جنس و مقاومت بدنه باید به جنس پارچه، رنگ و بافت آن دقت کرد. فروش پارچه مبلی مکس بسیار بالا است.

پارچه مبلی  مکس یکی از پارچه های مناسب است که با تنوع رنگ بسیار بالایی که دارد هر کس می تواند رنگ مورد نظر خود را انتخاب کند در نتیجه فروش پارچه مبلی  مکس بسیار بالا است.

.در بازار پارچه تهران می توان جدیدترین پارچه مبلی را پیدا کرد.

فروش جدیدترین پارچه مبلی مکس ایرانی در تهران

قیمت بهترین پارچه مبلی مکس ایرانی در بازار ۹۸

قیمت بهترین پارچه مبلی مکس ایرانی در بازار 98پارچه های مبلی هم مانند سایر پارچه ها در طرح ها و رنگ های متنوع طراحی و تولید می شوند علاوه بر تنوع در رنگ و طرح پارچه های مبلی گوناگونی در جنس و بافت های متفاوت وجود دارد.

پارچه مبل اولین قسمت انتخاب و خرید مبل است که ما را جذب می کند. پارچه مبل از مهمترین قسمت های مبل است که علاوه بر زیبایی رنگ ونقش باید از جنس و کیفیت بالایی برخوردار باشد.

پارچه مبلی مکس یکی از بهترین انتخاب‌ های پارچه مبلی است که در عین سادگی بسیار  مستحکم است.  این پارچه خواب کمی دارد که برای ساخت مبلمان مدرن بسیار کاربرد دارد.

بازار پارچه فروشی پارچه مبلی مکس در سالی که گذشت بسیار کمیاب بود که فروشنده پارچه مبلی معمولاً این پارچه را خیلی محدود می فروشند. قیمت بهترین پارچه مبلی مکس پارچه به دلیل نوسانات قیمت پارچه افزایش یافته و قیمت مشخصی ندارد وهر لحظه در حال تغییر است.

فروشنده انواع پارچه مبلی مکس خارجی در کشور

 برای خرید مبل اولین قسمتی که نظر مخاطب را جلب می کند پارچه آن است. که علاوه بر زیبا بودن و جذابیت کیفیت آن مهم است. پارچه مبلی از آنجا که از مبل زیاد استفاده می کنیم باید دارای کیفیت خوبی باشد پس باید در هنگام انتخاب پارچه دقت بیشتری داشته باشیم. زیرا در صورتی که پارچه با کیفیت کم انتخاب کنیم خیلی زود مستهلک می شود ظاهر و جلوه مبل از بین می رود.

پارچه های مبلی خارجی دارای کیفیت های مختلف و متفاوت هستند و انواع مختلفی دارد که برخی از آنها بسیار با کیفیت و جنس مرغوبی دارد. پارچه های مبلی مکس خارجی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و کیفیت بالایی دارد و در برخی موارد قیمت های مناسب تری هم دارد. 

این پارچه ها دارای تنوع در رنگ ها و طرح های زیادی هستند و فروشنده پارچه مبلی مکس  می تواند کوالیته های رنگی متنوعی را به خریدار نشان دهد تا حق انتخاب زیادی به خریدار بدهد و خریدار مناسب ترین رنگ را متناسب با دکور و ترکیب رنگی منزل و یا محل کار خود انتخاب نماید.

این پارچه ها معمولا از کشور هند،چین و چند کشور دیگر وارد می شوند که در تولید پارچه مبلی بسیار توانمند هستند. وارد می شود و توسط نمایندگی های مجاز به فروش می رسند. فروشنده انواع پارچه های مبلی مکس خارجی در کشور با عرضه بهترین پارچه ها می تواند فروش بسیار خوبی داشته باشد.

بزرگترین واردکنندگان پارچه مبلی در ایران

بزرگترین واردکنندگان پارچه مبلی در ایراناز آنجا که استفاده از پارچه های مبلی خارجی در کشور بسیار پر رونق است. شرکت های زیادی نسبت به واردات پارچه ها فعال هستند. کشورهای زیادی این پارچه ها را تولید می‌کنند. اصلی ترین کشورهایی که امروزه در تولید پارچه  مبلی بسیار  پیشرفت کرده اند   و به  قطبهای تولید پارچه تبدیل شده اند عبارتند از کشورهایی مانند: چین، ترکیه، تایلند، آلمان، هند و پاکستان و دیگر کشور ها. 

ایران با واردات پارچه مبلی موجب می شود تا علاوه بر تولیدات داخلی تناسب برای انتخاب در بازار پارچه مبلی ایجاد ششود.تا خریدار انتخاب بیشتر و بهتری از لحاظ تنوع رنگ و جنس داشته باشد.

واردکنندگان پارچه مبلی در ایران تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین پارچه ها را لحاظ قیمت، کیفیت و همچنین تقاضای بازار انتخاب و وارد کشور کنند.  قیمت پارچه های وارداتی قابل تامل و بررسی نمی باشد. زیرا به دلیل نوسانات ارزی هر لحظه در حال دگرگونی می باشد و این موضوع که هر ساله نیز قیمت پارچه ها اضافه می شوند باعث می‌شود تا نتوان قیمت واحدی را پارچه های وارداتی تعیین کنند و قیمت آنها به نرخ روز محاسبه می شود.

پارچه های مبلی وارداتی در تمامی بازارهای کشور قابل دسترسی می باشد برای تهیه این پارچه ها معمولاً به پارچه فروشی ها و یا کارگاه های مبل سازی مراجعه می کنند. اما برای تهیه پارچه با قیمت مناسب تر می توان به نمایندگی های پخش مجاز مراجعه کرد تا بدون واسطه پارچه را با قیمت مناسبی تهیه کنید.

واردکنندگان پارچه معمولاً پارچه های خود را به صورت عمده و کلی در نمایندگی های فروش خود توزیع می‌کنند و یا با مبل سازی های بزرگ قرارداد می بندند و پارچه مورد نظر آنها را تامین می کند که این روش باعث می شود قیمت مناسب تریبرای مبل سازی ها تمام شود. 

خریدار عمده پارچه مبلی مکس ایرانی در یزد

کارخانجات تولید پارچه های مبل در شهر های مختلف ایران وجود دارد. که یکی از این شهر ها شهر یزد است که بهترین پارچه های مبلی را تولید می کند.

  پارچه های مبلی انواع مختلفی  دارد  که پارچه های تولید شده در شهر یزد بسیار با کیفیت هستند. به طوری که این پارچه ها را  به کشور های دیگر ها دیگر مانند ترکیه صادر می کنند.

پارچه های مبلی مکس یکی از این  پارچه هایی است که  محبوبیت زیادی در  سطح کشور دارد و از جمله پارچه های پرطرفدار شناخته می شود.چون جزء اولین انتخاب خریداران می باشد حجم زیادی از بازار را به خود اختصاص می دهد.

این پارچه با تنوع رنگ و طرحهایی که دارد توسط ماشین الات و دسگاه های روز دنیا تولید می شود که  این پارچه بیشتر برای مبلمان مدرن به کار می رود و مشتریان خاص خود را دارد.

پارچه مبلی ایرانی در یزد به صورت عمده و تیراژ بالا تولید می شود به دلیل کیفیت بالایی که دارد  برای صادرات به کشورهای دیگر مناسب است.

کارخانجات زیادی در شهر یزد در حال تولید پارچه های مبلی هستند که دارای متریال پلی استر، پنبه، نخ های صنعتی و پلاستیکی در این پارچه ها به کار می رود. خریدار پارچه مبلی مکس در یزد می تواند بهترین گزینه ها را با کیفیت های صادراتی و با قیمت های مناسب تر از نمونه های خارجی آن پیدا کند و با معامله مستقیم با کارخانجات تولیدی با قیمتی مرقوم به صرفه پارچه مورد نظر خود را تهیه نماید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید