زمانی که به یک طراح داخلی مراجعه می کنید اولین پیشنهادی که  به شما داده می شود تغییر پارچه مبلی است که می تواند در تغییر داخلی مکان  مورد نظر شما نقش بسیاری داشته باشد که یک نوع از این پارچه برای رو مبل پارچه مبلی پورشه گلدار است که فروش جدیدترین پارچه مبلی پورشه گلدار نیز شامل آن می شود و همان طور که از نامش پیداست طرح گل نقش بسیار زیبایی به مبل می دهد. 

فروش جدیدترین پارچه مبلی پورشه گلدار

انواع مختلف پارچه مبلی پورشه گلدار

انواع مختلف پارچه مبلی پورشه گلدار همان که از نام این پارچه پیدا است  طرح  پارچه مبلی پورشه گلدار در روی خود پارچه نقش انواع گل هایی زیبا به صورت برجسته است که این گلها در بعضی از مدل ها با رنگ های خاصی که به رنگ زمینه نیز بخورد و رنگ های شاد نقش بر روی پارچه خورده است در برخی از پارچه ها نقش فقط یک گل روی آن است و برخی دیگر از گلهای متفاوت نقش ایجاد کرده است  و به دلیل پرز کمی که دارد باعث می شود سایه رنگی که از آن زده می شود پارچه را بسیار جذاب می کند و می توان با تلفیق طرح ساده و گلدار نقش بسیار زیبایی به مبل مکان مورد نظر خود بدهیم تا هر بیننده ای را جذب کند.

پارچه مبلی پورشه گلدار لطافت خاصی به این جنس از پارچه می دهد و دارای تنوع طرح و تنوع رنگی بسیاری است به طوری که مناسب فضای هارمونی رنگی هر مکانی را می توان با رنگ و طرح خاصی که دارد ست کرد. بر خلاف تصور که فقط فکر می شود که پارچه مبلی برای رو مبل استفاده می شود باید گفت این نوع پارچه از انواع مختلف پارچه مبلی پورشه گلدار می توان برای رو مبل، کوسن، پاف، تابلو و بسیاری دیگر استفاده کرد یک نوع جنس این پارچه شبیه جیر دارای راه های باریکی است و ساده است.

پخش مرغوبترین پارچه مبلی پورشه گلدار

پخش مرغوبترین پارچه مبلی پورشه گلدار به دلیل تقاضای زیاد برای این نوع پارچه می توان آن را از بخش پارچه مبلی با انواع پارچه مبلی که در آن هست و انتخاب نوع و رنگ را برای ما باز می گذارد خریداری کرد به همین جهت پخش پارچه مبلی پورشه گلدار در تمام مراکزی که در این حرفه کار می کنند انجام می شود.

پارچه مبلی پورشه گلدار به دلیل طرفداران بسیار در حال حاضر در کارخانه های کشور با مجهز به بهترین دستگاه های تولید و طراحی در رنگ های متنوع تولید و به بازار عرضه می شود تولید این نوع از پارچه مبلی در کشور سبب شده است تا مقدار زیادی در هدر رفتن ارز و همچنین با قیمت بالایی که وارد میشد صرفه جویی کرد. 

همچنین می توان با همان کیفیت و مرغوبیت این نوع از پارچه را خریداری کرد و چنان چه قصد خرید آن را به صورت عمده دارید می توانید با قیمتی کمتر آن را مستقیم از تولید کننده و یا کارخانه خریداری کرد تا از سود بیشتری در خرید خود بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید