پارچه هایی که به مبلی معروف هستند، انواع بسیار زیادی دارند. آنان در طرح ها و رنگ های متنوعی بافته می شوند که هر یک ویژگی های خاص خود را دارا هستند. ولی آیا با پارچه هایی نظیر مکس و پورشه آشنایی دارید؟ می دانید که قیمت پارچه مبلی مکس درجه یک چگونه است و چطور به فروش می رسد؟ 

قیمت فروش پارچه مبلی مکس درجه یک

تجارت جهانی پارچه مبلی مکس مرغوب

تجارت جهانی پارچه مبلی مکس مرغوبمبل ها وسایل راحتی ای به شمار می روند که از آن در مکان های مختلفی استفاده می شود. این نوع از محصولات بدون روکش های پارچه ای که دارند، چندان زیبا نیستند؛ در واقع این پوشش ها اند که به محصول رنگ و جلای خاصی می دهد. به همین دلیل است که پارچه های مبلی بسیار اهمیت ویژه ای در این صنعت دارند. 

از سویی، شاهد این هستیم که روکش های این وسایل انواع بسیار زیادی دارند که افزون بر پارچه، از جیر، چرم های طبیعی و مصنوعی در آنها کار گرفته می شود؛ ولی هیچکدام آنان به اندازه پارچه نمی تواند حس راحتی و خوبی را به فردی که از مبلمان استفاده می کند، بدهد. 

همینطور میان پارچه ها نیز می بینیم که تنوع بسیار است. عموماً در مبل ها از جنس های خاصی کار می گیرند؛ جنس هایی که مقاوم اند، اندکی ضخیم تر از نوع معمولی می باشند و از سوی دیگر، رنگ و طرح های شان نیز متفاوت است. این پارچه ها در عرض و گرماژ های مختلفی تولید می گردند که نوع با کیفیت شان، استاندارد بافته می شود. 

الیافی که در بافت پارچه های مبلی مورد استفاده قرار می گیرند، متشکل از طبیعی، مصنوعی و ویسکوز (در رده طبیعی قرار می گیرد و ساخته دست بشر است) می باشند. این ترکیب سبب شده تا این محصولات ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته باشند. 

از میان مدل ها و انواع زیاد پارچه ها، نوع “مکس” یکی از بهترین گزینه ها می باشد. اگر می خواهید که تغییرات اساسی را در مبلمان تان بدهید و یا به دنبال یک مبل جدید هستید، ما به شدت توصیه می نماییم که این پارچه را از یاد نبرید. این پارچه در سراسر دنیا از شهرت زیادی برخوردار می باشد. 

به دلیل همین نام پرآوازه است که شاهد تجارت جهانی پارچه مبلی مکس در نوع مرغوب آن می باشیم. این محصول تنوع زیادی در آن دیده می شود و کاملاً خاص است. 

توزیع و پخش پارچه مبلی پورشه ساده

پارچه های مبلی با نام ماشین های گوناگونی ارائه می شوند. یکی از بهترین ها، “پورشه” نام دارد. اگر به دنبال یک طراحی مدرن برای مبلمان تان هستید، این پارچه گزینه مناسبی می باشد. باید بیان نمود که این محصول تنوع رنگ بسیار بالایی دارد و شما در هر فامی که تصور می کنید، می توانید پارچه را تهیه کنید. 

در این جا به چند نوع از رنگ های خاص آن اشاره می کنیم که بسیاری امروزه برای مبل های خود از آن استفاده بعمل می آورند: 

 • رنگ لاکی 
 • رنگ خاکستری 
 • رنگ نسکافه ای 
 • رنگ قهوه ای سوخته 
 • رنگ کرمی 
 • رنگ آبی آسمانی 
 • رنگ سبز تیره 

درباره بافت این پارچه بایستی بگوییم که بیشتر شبیه به پارچه های مخملی و جیری می باشد؛ ولی تفاوت اصلی اش در این است که خواب کمتری را داشته و رد نیز به شکل نامحسوسی بر روی آن ایجاد می شود. ارتفاع پرزهای آن نیز خیلی کم است. همین باعث شده تا سایه روشن زیبایی را روی مبلمان ایجاد کرد. 

با همه این موارد، توزیع و پخش پارچه مبلی پورشه ساده به شکل توپی، متراژ و کیلویی انجام می شود. این نوع از کالا را می توانید به گونه کلی هم تهیه کنید. شما در هر رنگ و کیفیتی که خواسته باشید، می توانید پارچه را سفارش دهید. 

فروشندگان پارچه مبلی مکس در کشور

فروشندگان پارچه مبلی مکس در کشوردر کشورمان، فروش پارچه مبلی مکس به اشکال مختلفی انجام می شود. این نمونه از کالا هم به مانند پارچه پورشه، است و بافتش به همان سان است؛ یعنی شکل مخمل مانند که دارای طرح های بسیار ریزی می باشد و بر خلاف سایر پارچه های مشابه، این چهارخانه شکل لوزی دارند. 

از آن دست پارچه هایی به شمار می رود که پرز کمتری داشته و در مبلمان های جدید، به کار گرفته می شوند. این نوع از محصولات هم می بینیم که تنوع بالای رنگ را دارد. کیفیت آنان بی نظیر است و در برابر مواد شوینده، آب سرد و داغ، چایی و قهوه مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. 

به هیچوجه نگرانی ای نباید بابت رنگ رفتگی محصول داشته باشید، زیرا که رنگرزی آن با استانداردهای جهانی صورت گرفته و از این حیث کاملاً مرغوب و با کیفیت است. 

در هر صورت فروشندگان پارچه مبلی مکس، نوع ایرانی و خارجی آن را ارائه می دهند. شما می توانید به شکل عمده آن را تهیه کنید تا به این شکل از هزینه های خود کاسته و از سویی، بتوانید آن نوعی را که نیاز دارید با تضمین کیفیت، به دست آورید. 

مهم ترین نکات خرید پارچه مبلی اصل

مبل ها از جمله لوازم اصلی هر خانه ای به شمار می روند. آنان ضمن این که می توانند جنبه راحتی داشته باشند، برای راحتی نیز مورد استفاده قرار گرفته که از این حیث حائز اهمیت هستند. این اثاث خانه یا اداره با قیمتی که دارند، توقع می رود سالیان متمادی ای کار بدهند، پس نیاز است که به کیفیت آن دقت زیادی شود. 

همانگونه که می‌ دانید، یکی از اجزای بسیار مهم مبل ها، پارچه ای می باشد که روی آن می کشند. در واقع این محصول هم برای پنهان کردن مواد داخل مبل است و هم این که زیبایی خاصی به این وسیله راحتی می دهد. پس نیاز است که در زمان تهیه، به موارد مختلفی توجه داشته باشیم تا یک محصول ناب را به دست آوریم. 

در این بخش مهمترین نکات خرید پارچه مبلی اصل را برای تان بیان می کنیم تا در زمان تهیه، به راحتی بتوانید نوع با کیفیت را به دست آورید: 

 • پارچه مبلی باید از الیاف مناسبی بافته شده تا با دوام باشد. 
 • رنگرزی آن باید استاندارد باشد تا به مرور زمان رنگ پس ندهد. 
 • دارای طرح و رنگ زیبایی باشد. 
 • راحت بوده و هنگام نشستن، اذیت نکند. 
 • راحت بشود آن را در زمان کثیف شدن، تمیز کرد. 
 • توسط برندهای نام آشنا بافته شده باشد. 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید