پارچه شانل نوعی پارچه کرکی نرم و براق است که از نخ طبیعی ابریشم پنبه یا نخ مصنوعی مانند اکریلیک رازیون و الفین بافته می شود. به علت داشتن ظاهر زیبا نرم جزو پارچه های اشرافی و لوکس می باشد. خریدار انواع پارچه مبلی شانل این محصول را از پارچه مبلی فروشی ها در تهران خریداری می کند که انواع مدل های متنوع آن را عرضه می کند. قیمت پارچه مبلی شانل بسته به کیفیت های انواع مختلف آن متفاوت است.

قیمت فوش و عرضه پارچه مبلی شانل در تهران

ارائه خدمات پس از فروش پارچه مبلی شانل

ارائه خدمات پس از فروش پارچه مبلی شانلارائه خدمات پس از فروش پارچه مبلی شانل از جمله ویژگی منحصر به فرد آن است که دارای ضمانت نیز می باشد. پارچه مبلی شانل مرغوب در کارخانجات ایران مانند یزد تولید می شود. که از جنس های مرغوبی برخوردار می باشد این پارچه اغلب در مبل های سلطنتی کاربرد دارد. لذا تامین کننده پارچه مبلی شرکت هایی در ایران هستند که انواع مختلف آن را در طرح های با کیفیت و متنوع تولید می کنند. پارچه های شانل به دلیل لوکس بودن آنها قیمت های بالایی دارند اما با پیشرفت تکنولوژی و تولید عمده آنها در ایران قیمت های آنها مناسب تر شده است.


تحویل محموله پارچه مبلی در بندر عباس

تحویل محموله پارچه مبلی در بندر عباس تحویل محموله پارچه مبلی در بندر عباس از دیگر کشورها مانند چین وارد می شود که انواع پارچه های مبلی با طرح های مختلفی از جمله پارچه های شانل که در انواع مختلف وارد کشور می شود. پارچه های چینی که اغلب از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و به اسم پارچه ترک در بازار فروخته می شوند. در مرکز فروش پارچه مبلی سه نوع پارچه ایرانی؛ ترکی؛ و چینی به فروش می رسد که نوع ترک آن از کیفیت بالایی برخوردار است. پارچه های ایرانی علاوه بر عرضه در داخل کشور به دیگر کشورها نیز عرضه می شود.

مشخصات پارچه مبلی درجه یک

مشخصات پارچه مبلی درجه یکمشخصات پارچه مبلی درجه یک از جمله:

  • پارچه ای که تراکم بالایی داشته باشد.
  • کشی نباشد.
  • نرم و قابل انعطاف باشد.
  • ضخیم و سنگین باشد.

پارچه مبلی مازراتی؛ چرمی؛ جین و شانل و غیره از جمله این پارچه ها هستند. که بسته به برندها هر کدام کیفیت های مختلفی دارند مثلا پارچه مازراتی برندی با کیفیت و برندی دیگر بی کیفیت می باشد. لذا باید برای خرید با مشاوره و تحقیق از با کیفیت ترین آن انتخاب و خریداری نمود. پارچه ایرانی یزد از بهترین پارچه ها است و کیفیت خوبی دارد. به علت نخریدن مردم از پارچه ایرانی پارچه های یزد با مارک ترکی به فروش می رسد. به علت کیفیت بالایی که دارد علاوه بر عرضه در داخل کشور در خارج نیز عرضه می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید