پارچه مبلی باید از نوع با کیفیت ترین و مرغوب ترین پارچه ها باشد چون مبل سالهای سال در خانه ها استفاده می شود؛ و بیشترین برخورد با بدن را در طول روز دارد که اگر جنس پارچه نامرغوب باشد باعث سابیده شدن پارچه می شود. برای خرید پارچه باید از بازار مخصوص به پارچه مبلی آن را تهیه نمود؛ و قیمت این پارچه در بازار بر اساس کیفیت متفاوت است. در صورتی قیمت پارچه مبلی ارزان و با کیفیت است که تولید شده داخلی باشد و بدون واسطه نیز بدست مشتریان برسد.

قیمت پارچه مبلی ارزان | برترین فروشنده آن در کرج

صادرات پارچه مبلی از پایانه مرزی مهران

صادرات پارچه مبلی از پایانه مرزی مهرانصادرات پارچه مبلی از پایانه مرزی مهران به کشور عراق عرضه می شود. ارسال این پارچه به عراق بدون واسطه و مستقیم در انواع مدل صورت می گیرد. پارچه صادراتی به عراق یا دیگر کشورها از بالاترین کیفیت و مرغوبیت برخوردار و از برندهای معروف و معتبر هستند.

این پارچه ها از استانداردهای بین المللی برخوردار و قابل رقابت با پارچه های خارجی می باشند. صادرات این پارچه توسط خود تولید کننده یا شرکت های تجاری بازرگانی می باشد.

فروش مستقیم پارچه مبلی در بازار

فروش مستقیم پارچه مبلی در بازارفروش مستقیم پارچه مبلی در بازار توسط خود تولید کننده انجام می شود. تولیدی ها این کالا را مستقیم و بدون واسطه در سراسر کشور در انواع مدل و نقش عرضه می کنند. نمایندگان فروش در بیشتر استان ها این پارچه را در برندهای متفاوت و مستقیم به فروش می رسانند.

تولید کننده از طریق دفاتر فروش خود نیز پارچه های خود را به صورت عمده و بدون واسطه به شرکت های مبل سازی به فروش می رساند.

برترین فروشنده پارچه مبلی در کرج

برترین فروشنده پارچه مبلی در کرجبرترین فروشنده پارچه مبلی در کرج این پارچه را عمده از تولید کننده بدون واسطه در فروشگاه خود عرضه می کند. این فروشگاه سعی دارد بهترین پارچه ایرانی مرغوب را با قیمت مناسب به دست مشتریان برساند. مشتری مدار بودن و ارائه پارچه با کیفیت بالا با قیمت مناسب؛ مشاوره در خرید پارچه ی خوب؛ عیب پارچه ها را نشان دادن و به سود مشتری کار کردن از ویژگی یک فروشنده خوب است.

قیمت پارچه مبلی ارزان در بازار داخلی

قیمت پارچه مبلی ارزان در بازار داخلیقیمت پارچه مبلی ارزان در بازار داخلی بر اساس برند و جنس فرق دارد. پارچه مبلی ارزان اغلب به دلیل اینکه در ایران تولید می شود و مواد اولیه آن ایرانی است نرخ مناسبی دارد. خرید این کالا در صورتی که عمده بی واسطه خرید شود و هزینه آن نقدا پرداخت شود مسلما ارزان ترین پارچه مبلی می باشد. 

قیمت این پارچه بسته به نوسانات بازار و سیاست های دولت نیز فرق دارد. امسال نیز به دلیل بالا رفتن ارز و نوسانات بازار همچنان قیمت ها رو به افزایش بوده و قیمت های بروز در حال تغییر می باشد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید