پارچه مبل اولین قسمتی است که هنگام انتخاب و خرید مبل به چشم ما می آید و ما را جذب می کند. پارچه مبلی از  مهمترین اجرای مبل می باشد که در عین زیبایی و چشم نوازی باید از جنس و کیفیت بالایی بر خوردار باشد جنس و کیفیت پارچه مبل به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت پارچه مبلی  ارزان بستگی به جنس آن دارد مثلا پارچه مبلی مخمل از ۴۹۰۰۰ تومان الی ۶۶۰۰۰ تومان موجود میباشد و پارچه مبلی با جنس ساتن از ۴۵۰۰۰ تومان الی ۶۱۰۰۰ تومان در بازار موجود میباشد.
قیمت پارچه مبلی ارزان در طرح ها و رنگ های مختلف

خرید پارچه مبلی در بازار های داخلی

خرید پارچه مبلی در بازار های داخلیبرای انتخاب پارچه مبلی مناسب حتما ازمشاوره کارشناسان فروش برند های مبلمان کمک بگیرید، تصاویر ژورنالی زیادی ببینید، به گالری پارچه مبلی بروید و تحقیق کنید چرا که انتخاب پارچه یکی از مهمترین بخش ها در خرید مبلمان است بزرگترین فروشگاه پارچه مبلی در تهران شامل دو محل اصلی است: دروازه شمران و کوچه محمدی در چهارراه یافت آباد البته درسایر نقاط تهران اعم از بازار مبل جاجرود و بازار مبل کمرد ، همین طور به صورت پراکنده نیز می توانید تعدادی فروشگاه های مهم فروش پارچه مبلی را بیابید ولی بیشترین تنوع در این دو محل است.

فروش عمده پارچه ارزان در بازار های جهانی

فروش عمده پارچه ارزان در بازار های جهانیدر ایران ، در تهران ، تعداد بسیاری از وارد کنندگان و عمده فروشان پارچه مبلی در محدوده دروازه شمران هستند ایران در زمینه تولید پارچه مبلی توانسته موفقیت های زیادی کسب کند و در بازارهای جهانی شناخته شود اما به دلایلی با توجه به تعرفه ها ، نیاز به واردات پارچه مبلی خارجی به بازار داخلی می باشد که دو کشور مهم تولید کننده پارچه مبلی کشور ترکیه و کشور چین می باشند .

مراکز فروش و وبسایت های مختلقی در زمینه تولید و واردات و عرضه پارچه های درجه یک داخلی در حال فعالیت هستند که با پارچه مبل ترک در حال رقابت هستند و همچنین از کیفیت بالایی نسبت به پارچه مبل ترک برخوردار هستند.

خریدار بهترین پارچه مبلی در سراسر کشور

خریدار بهترین پارچه مبلی در سراسر کشورمراکز خرید و فروش انواع پارچه مبلی ، بیشتر پارچه فروشی ها می باشند. در شهرهای مختلف کشورمان، بازارهایی وجود دارند که در آن مغازه های گوناگون در حال خرید و فروش انواع پارچه هستند. از این مغازه می توان پارچه مبلی را هم خریداری کرد. باید گفت برخی از فروشگاه ها در این بازارها به طور مشخص کارشان فروش پارچه مبلی می باشد. این فروشگاه ها را به راحتی می توان پیدا نمود چون به نوعی تک هستند. از طرفی به  اینترنت هم این روزها می شود لقب مرکز خرید و فروش را اطلاق کرد. وب سایت های زیادی هستند که در این حوزه فعالیت میکنند.

فروشنده پارچه مبلی صادراتی در یزد

فروشنده پارچه مبلی صادراتی در یزدتولید کننده پارچه مبل در طرح ها و انواع مختلفی این پارچه را تولید و به بازار عرضه میکند. این تولید کنندگان که بیشتر شرکت های نساجی هستند ، می کوشند تا بهترین نوع پارچه مبلی را تولید کنند و به دست خریداران برسانند. در این زمینه شرکت های زیادی در ایران وجود دارند که کارشان تولید انواع پارچه مبلی می باشد. بیشتر این شرکت ها در استان یزد فعالیت دارند. می توان در این بین به پارچه مبلی یزد اشاره کرد. این شرکت از قدیم کارش همین بوده و تا حالا هم همچنان کارش به قوت خود باقی می باشد.هر از گاهی شاهد این موضوع هستیم که کارخانه ها طرح های جدیدی از پارچه ها را وارد بازار می کنند. پارچه مبلی مخمل یزد در انواع گوناگونی تولید می شود. همچنین کارخانه تولید پارچه مبلی در مشهد هم فعال است و  در حال تولید انواع پارچه ها با طرح ها و مدل های جدید. از این نباید اغماض کرد که پارچه مبلی تبریز هم یکی از بهترین پارچه های تولید شده و موجود در بازار می باشد.جدیدترین طرح های پارچه مبلی یزد در انواع : طرح کلاسیک و ترمه ای ، پارچه مبلی طرح دار ، پارچه مبلی گلدار  ، پارچه مبلی ساده و غیره در بازار موجود است.

نمایندگی پارچه مبلی درجه یک

نمایندگی پارچه مبلی درجه یکدر کشور ما انواع پارچه ها تولید میگرددکه یکی از آنها پارچه مبلی است . از جمله پارچه مبل هایی که در ایران و یزد تولید می گردد پارچه مبلی کریستال است که مناسب مبلمان استیل می باشد. که دارای نمایندگی هایی در یزد  و تمام کشور دارند. و همچنین پارچه مبلی سالار نساجی عر ضه کننده پارچه مبلی در طرح ها و تراکم مشخص به صورت انبوه در سراسر کشور است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید