کالیته پارچه هازان مبلی ایرانی

قیمت پارچه مبلی هازان ایرانی در تهران ارزانتر از دیگر شهرها است و یکی از پارچه های پر فروش مبلی و پرده ای و چاپی است که گرچه در داخل تولید می شود اما دارای کیفیت مناسب بوده و تولید بعضی از تولید کنندگان به کشورهای اطراف نیز صادر می شود.

پارچه هازان دارای انواع مبلی، پرده ای و چاپی می باشد. هازان مبلی دارای عرض ۱۴۰ بوده و دارای استر یا لمینت است. هازان پرده ای دارای عرض ۳ متر بوده و بدون لمینت یا استر است و هازان چاپی دارای عرض ۱۵۰ بوده و بدون لمینت است.

تولید پارچه هازان مانند پارچه پورشه در داخل کشور توسط تولید کنندگان مختلفی انجام می شود. اما تعداد معدودی هستند که جنس با کیفیت تر تولید می کنند.

و لذا گاها ما پارچه هازان تولیدی خود را پیش فروش می کنیم. و این در حالی است که فروش هازان توسط کارخانه به صورت عمده انجام می شود.

قیمت پارچه هازان مبلی ایرانی به نسبت جنس پارچه بسیار به صرفه بوده و تا سالیان متمادی می توان از استفاده کرد.

خرید پارچه هازان مبلی

کالیته پارچه هازان مبلی ایرانی

در تهران می توان مستقیم با قیمت ارزان پارچه هازان مبلی را هم به صورت عمده و هم متراژ تهیه کرد. با مراجعه به بازار پارچه در یافت آباد و دیگر مراکز فروش پارچه مبلی امکان خرید پارچه هازان مبلی وجود دارد.

خرید پارچه هازان مبلی مستقیم از تولید کننده در تهران هم بصورت حضوری و هم بصورت اینترنتی توسط مجموعه مبلی پوش مقدور است.

مشتریان محترم می توانند به دو صورت حضوری و اینترنتی اقدام به خرید پارچه هازان مبلی و پرده ای و چاپی نمایند.

از آنجایی که بیشترین تولید هازان در تهران و گاها در یزد انجام می شود، خریداران محترم می توانند ابتدا با حضور در دفتر کارخانه یا فروشگاه پاچه را از نزدیک ملاحظه کنند و پس از اطمینان از جنس و گرماژ پارچه، اقدام به خرید نمایند.

خرید پارچه هازان هم به صورت عمده و طاقه ای انجام می شود و هم به صورت متراژ

معمولا پارچه هازان چاپی فقط به صورت رولی یا همان طاقه ای خرید و فروش می شود. چرا که مراکز و کارگاههای چاپ فقط متراژ های بالا را چاپ می زنند.

اما پارچه هازان مبلی و پرده ای هم به صورت عمده و هم به صورت متراژ به فروش می رسد.

پارچه هازان چه نوع پارچه ای است؟

کالیته پارچه هازان مبلی ایرانی

پارچه هازان یکی از پرفروش ترین پارچه های مبلی است و نوعی پارچه کتان است با سطحی صاف و جنسی محکم و متراکم که از نظر کیفیت در سطح مطلوبی قرار دارد و از نظر استحکام و ماندگاری قابل تضمین است و اگر از تولید کنندگان مطمئن تهیه شود، می توان گفت که بین ۱۰ تا ۱۵ سال کارآیی دارد.

پارچه هازان همانطور که در بالا ذکر شد، دارای انواع چاپی، پرده ای و مبلی می باشد. پارچه هازان مبلی دارای عرض ۱۴۰ بوده و در پشت پارچه آستر یا لمینت سفید رنگی دارد که باعث استحکام بیشتر پارچه می شود.

پارچه هازان مبلی در تولید انواع مبلهای راحتی استفاده می شود اما موارد مصرف ان بسیار بیشتر از استفاده برای مبل است. این پارچه در بسیاری تولیدات از جمله در تولید لباس هم مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه هازان پرده ای دارای عرض ۳ متر بوده و بدون آستر است و علاوه بر پرده برای روتختی و بسیاری محصولات دیگر هم استفاده می شود. معمولا در تالارهای بزرگ و سالنهای کنفرانس و سالنهای همایش از پارچه هازان پرده ای استفاده می شود.

پارچه هازان کتان

پارچه هازان مبلی زرشکی

پارچه هازان در ظاهر بسیار به پارچه کتان نزدیک است به این دلیل که:

۱ دارای بافت متراکم است

۲ دارای سطح صاف و خشک است

۳ پارچه هازان اصلا قابلیت کش سانی ندارد برخلاف پارچه پورشه که حالت مخملی دارد.

در واقع پارچه هازان نوعی پارچه کتان محسوب می شود که بسیاری از ویزگیهای پارچه کتان را دارد.

قیمت پارچه هازان متری چنده؟

رنگ طوسی پارچه هازان مبلی

قیمت پارچه هازان به یک سری عوامل بستگی دارد. اول گرماژ پارچه و اینکه وزن پارچه چقدر است؟ طبیعتا هر چقدر وزن پارچه کمتر باشد و نخ کمتری در آن به کار رود ، قیمت آن ارزانتر است و بر عکس.

از عوامل دیگری که در قیمت پارچه تاثیر دارد نوع پارچه هازان است. اگر پارچه هازان مبلی باشد بخاطر اینکه پشت پارچه دارای لمینت یا آستر است، قیمت آن متفاوت است. قیمت پارچه هازان پرده ای با مبلی متفاوت است و همچنین قیمت پارچه هازان چاپی هم متفاوت می باشد.

باید توجه داشت که در حال حاضر پارچه هازان با گرماژها و کیفیت های متفاوت در حال تولید است. کیفیت پارچه هازان موجود در بازار متفاوت بوده و تولید کنندگان بسیاری این پارچه را تولید می کنند. و هر یک از مشتریان با توحه به نیازشان نوعی از این پارچه را تهیه می کنند.

اما باید توجه داشت که هازان چاپی دارای کمترین قیمت نسبت به سایر پارچه های هازان مبلی و پرده ای می باشد.

جهت دریافت قیمت روز انواع پارچه هازان می توانید از مجموعه مبلی پوش سوال کنید ۰۹۱۲۶۵۴۰۲۱۸

لازم به ذکر است که خرید پارچه هازان بصورت عمده یا متراژ نیز متفاوت می باشد و خرید عمده ارزانتر است.

قیمت پارچه هازان مبلی ایرانی

پارچه هازان مبلی ایرانی یشمی

پارچه هازان مبلی ایرانی از پرفروش ترین پارچه های مبلی می باشد که تولید داخل بوده و علاوه بر جنس خوب، دارای قیمت ارزان نیز هست. عرض پارچه هازان مبلی ۱۴۰ بوده و دارای آستر یا لمینت است.  از نظر جنس پارچه دارای کیفیت بالاست .

قیمت پارچه هازان مبلی نسبت به جنس آن بسیار به صرفه است و تقریبا تفاوت زیادی با پارچه مازراتی ندارد.

اصولا پارچه هازان تولید داخل بوده و بیشتر در تهران و گاها در یزد تولید می شود. پارچه هازان یکی از پرفروش ترین پارچه ها هم به صورت چاپی هم به صورت مبلی و هم نوع پرده ای آن است.

قیمت ثابت و مشخصی برای پارچه هازان نمی توان گفت زیرا با توجه به تغییر قیمت مواد اولیه، قیپت این پارچه هم مدام در حال تغییر است ضمن اینکه گرماژ این پارچه هم باعث تفاوت قیمت ان است.

قیمت تولید کننده با قیمت فروشگاه متفاوت می باشد زیرا خریدارانی هستند که پارچه هازان را مستقیم از تولید کننده خریداری می کنند و سپس با درصد سود مشخصی آنرا به فروشگاهها و فروشندگان پارچه های مبلی و پرده ای می فروشند.

لذا کسانی که فروشگاه پارچه دارند بهتر است این پارچه را مستقیم از تولید کننده خریداری کنند اما مشتریان خانگی می توانند با مراجعه به مراکز و بازار فروش پارچه مبلی و پرده ای در یافت آباد و عبدل آباد اقدام به خرید متراژ پارچه مورد نیازشان کنند.

خرید پارچه هازان برای پرده

پارچه هازان مبلی تولید داخل

یکی از انواع پارچه هازان، هازان پرده ای می باشد. هازان پرده ای دارای عرض ۳متر بوده و بدون لمیمت است. از نظر ظاهر بسیار زیبا و شکیل است. و مشتریان خانگی رنگ پرده و مبلشان را با هم ست می کنند.

برای خرید پارچه هازان پرده ای، اگر تصمیم به خرید متراز داشته باشید می توانید به عبدل آباد یا یافت آباد مراجعه کنید و معمولا با قیمت مناسب تر از جاهای دیگر می توان تهیه کرد.

و اگر تصمیم به خرید عمده داشته باشید، می توانید از تولید کننده تهیه کنید. مجموغه مبلی پوش می تواند هازان مبلی ، چاپی و پرده ای را به قیمت تولید کننده در اختیار مشتریان قرار دهد.

رنگ بندی پارچه هازان

پارچه هازان مبلی نوک مدادی

پارچه هازان دارای رنگ بندی کامل و متنوع است به طوری که قادر به تامین هر سلیقه ای است. رنگ بندی پارچه هازان ایرانی در حدی است که می توان گفت کامل ترین رنگ بندی را در بین پارچه های مبلی و پرده ای دارد.

از انواع تن رنگ های گرم گرفته تا رنگ های سرد. کالیته رنگ پارچه هازان با شماره و کد رنگ های موجود در آن ، امکان خرید برای هر فردی را فراهم می کند.

رنگهای طوسی و فیلی روشن و تیره در بین رنگ های هازان مبلی و پرده ای نسبت به سایر رنگها از استقبال بیشتری برخوردار است.

نوع خام یا چاپی

پارچه مبلی هازان چاپی

یکی از انواع پارچه های هازان، هازان چاپی می باشد. هازان چاپی پارچه ای است که از آن برای چاپ سابلیمیشن استفاده می شود. پارپه هازان چاپی از جهاتی شبیه پارچه پورشه خام می باشد زیرا پارچه هازان چاپی هم بدون آستر بوده و دارای رنگ سفید استخوانی است.

پارچه هازان چاپی برخلاف پارچه پورشه که حالت مخملی دارد، دارای سطحی صاف و بدون پرز است.

پارچه هازان چاپی فقط به صورت عمده فروش می رود. مشتریان پارچه هازان چاپی را تهیه کرده و بعد آنرا به چاپحانه سپرده تا چاپ سابلیمیشن روی آن انجام شود.

پارچه هازان یا مخمل؟ کدوم بهتره؟

پارچه هازان مبلی آبی

 

در مقایسه پارچه هازان با مخمل باید گفت هر کدام ویژگیهای خاص  خود را دارد. پارچه هازان خام و مخمل پورشه خام  هر دو در زمینه چاپ سابلیمیشن مورد استفاده قرار می گیرند.

پارچه هازان مبلی و مخمل مبلی هم  به عنوان روکش مبل استفاده می شوند.

از نظر استحکام و تراکم پارچه هازان بهتر است و دارای استحکام بالاتر است اما پارچه مخمل ظریف تر و حساس تر است.

از نظر قیمت هم پارچه هازان و مخمل تقریبا در یک حد هستند . و از نظر رنگ بندی هم هر دو پارچه دارای رنگ بندی کامل هستند.

پارچه هازان بهتر است یا مسکو؟

اساسا پارچه هازان و مسکو کاملا با هم متفاوت هستند پارچه هازان در دسته پارچه های مبلی کتان بوده اما پارچه مسکو چرم پارچه است

پارچه مسکو دارای طرح ابر و بادی می باشد و پارچه هازان ساده است

تنوع رنگ در پارچه هازان خیلی بیشتر از مسکو می باشد.