برای انتخاب پارچه مبل سلطنتی پارچه هایی که ظاهر لوکس تری به فضای داخلی شما می‌دهند، گزینه های بسیار مناسب تری محسوب می‌شوند. این پارچه ها معمولا کریستال، مخمل، پوست اسبی، چرم و یا ترکیبی از هرکدام هستند. این پارچه ها در ترکیب با چوب های کنده کاری شده، ظاهر منحصر به فردی به فضای داخلی شما می بخشد. قیمت پارچه مبلی سلطنتی بستگی به جنس و کیفیت پارچه دارد.

لیست قیمت پارچه مبلی سلطنتی با رنگ بندی های متفاوت

بزرگترین صادر کننده پارچه مبلی سلطنتی در کشور

بزرگترین صادر کننده پارچه مبلی سلطنتی در کشوربزرگترین صادر کننده پارچه مبلی سلطنتی در کشور ایران و شهر یزد می‌باشد.

پارچه های مبلی که تولید کشور ایران و شهر یزد هستند، جزو بهترین پارچه های مبلی هستند و کیفیت بالایی دارند، ولی مشتریان مبل تمایل چندان زیادی به استفاده از این پارچه ها ندارند در حالی که پارچه های مبلی تولید یزد، بهترین گزینه برای گرانقیمت ترین نوع مبل یعنی مبل سلطنتی و استیل محسوب می‌ شود.

البته این پارچه ها در یزد نیز درجه بندی دارند و اینگونه نیست که هر پارچه مبلی که به نام یزد یا در یزد تولید شده باشد یکسان باشد.

فروش پارچه مبلی سلطنتی صادراتی

فروش پارچه مبلی سلطنتی صادراتیامروزه فروش پارچه مبل سلطنتی صادراتی، ترکیه و ایتالیا طرفداران زیادی دارد.

در بازار پارچه مبلمان مختلفی وجود دارد این پارچه ها از انواع ایرانی، چینی، ترک و ایتالیا می‌باشد. 

پارچه های مبل از جنس پارچه، چرم، کتان، پشم تهیه می شود. حتما مبلمانی که از پارچه ترک و پارچه ایتالیایی تولید شده است برتری بیشتری نسبت به سایر مبلمان دارد. کیفیت پارچه این مبلمان بسیار بالا می باشد، از آنجایی که پارچه مبل سلطنتی  ایتالیایی و ترک دارای نقشای خاص و با اصالت است کپی برداری از آن غیر ممکن است و پارچه مبلی لاکچری می‌باشند.

با این که قیمت این نوع مبلمان گران‌ تر است اما با خرید این مبلمان می‌توانید بدون دغدغه از خراب شدن روکش مبل، سال‌ها از زیبای، کیفیت، دوام پارچه  مبلتان لذت ببرید.

رنگ بندی پارچه مبل سلطنتی قهوه ای و طلایی می‌باشد.

خریدار پارچه مبلی سلطنتی در بازار جهانی

خریدار پارچه مبلی سلطنتی در بازار جهانیخریدار پارچه مبلی سلطنتی در بازار جهانی کشورهای روسیه، عراق، افغانستان، ترکیه و …می باشند.  کیفیت پارجه مبل یکی از مشخصات اصلی یک کالای خوب به شمار می‌رود. هر چه کیفیت بالاتر باشد مشتری بیشتری جذب می شود. انواع پارچه مبلی سلطنتی عبارتند از:

 1. پارچه مبلی مخمل طرح دار
 2. پارچه مبلی نخی
 3. پارچه مبلی پشمی
 4. پارچه مبلی چرمی
 5. پارچه مبلی کتان
 6. پادچه مبلی جیز
 7. پارچه مبلی نانو
 8. پارچه مبلی سات
 9. پارچه مبلی جین
 10. پارچه مبلی ریون
 11. پارچه مبلی ویسکوز
 12. پارچه مبلی نایلونی
 13. پارچه مبلی پلی استر

همچنین پارچه مبلی کریستال دارای طرح های گلدار و براق هستند و بیشتر برای مبل های سلطنتی همچون مدل مبل مصری به کار می روند.

باید یادآور شد هرگز سراغ پارچه های کشی به عنوان پارچه مبلی نروید چون این پارچه ها بعد از مدتی حالت اولیه خود را از دست می دهند.

قیمت انواع پارچه مبل سلطنتی مرغوب

قیمت انواع پارچه مبل سلطنتی مرغوبقیمت انواع پارچه مبل سلطنتی مرغوب به خاطر شلوغی پارچه  نسبت به قیمت پارچه مبل های دیگر گران تر است.

مبل های سلطنتی بیشتر برای مراسم رسمی و میهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. تاج در  مبلمان سلطنتی معمولا در وسط آن قرار داشته و اغلب تولیدکنندگان هنر منبت را با ظرافت و زیبایی تمام روی این قسمت اجرا می‌ کنند.

مبلمان سلطنتی  در دو قالب ۷ نفره و ۹ نفره عرضه می شوند، که قالب ۹ نفره شامل یک کاناپه ۳ نفره، ۴ مبل تک نفره و دو صندلی میزبان می‌ باشد و قالب ۷ نفره شامل یک کاناپه ۳ نفره یک کاناپه ۲ نفره و دو مبل یک نفره است.

نمایندگی پارچه مبل سلطنتی درجه یک

نمایندگی پارچه مبل سلطنتی درجه یکنمایندگی پارچه مبل سلطنتی درجه یک در شهر یزد می باشد. اگر قصد خرید مبلمان سلطنتی را دارید به یاد داشته باشید که یکی از بهترین نوع پارچه در ساخت این نوع مبل پارچه یزد می‌ باشد.

حتی به نظر خود فروشندگان، مبلمان این نوع پارچه برای مبل های سلطنتی حرف ندارند و جالب اینکه در بعضی از مواقع شاهد این هستیم که کشور ترکیه این نوع پارچه را می خرد و در نهایت آن را به اسم ترک به فروش می رساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید