از ارکان مهم مبل ها پارچه است. اگر پارچه های مناسب را برای مبل انتخاب کنید ،می توانید مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید. بدون اینکه کهنه و پاره شوند. پارچه مبلی پورشه طرح دار نوعی از پارچه های جدید و مقاوم هستند که می توانید آنها را در بازار تهیه کنید و به عنوان روکش مبل از آن استفاده کنید .این نوع پارچه ها به دلیل حالت خوبی که دارند زمانی که بر روی مبل کشیده می‌شوند ،بسیار مبل را زیبا جلوه می دهند.

مرکز عرضه پارچه مبلی پورشه طرح دار

مشخصات پارچه مبلی پورشه

مشخصات پارچه مبلی پورشه

پارچه های مبلی در انواع متفاوت به بازار ارائه می‌شود. معمولاً از مهم ترین و با کیفیت ترین پارچه ها، پارچه های مازراتی، پارچه های مبلی پورشه و پارچه های روسی هستند. بین پارچه های پورشه مبلی و پارچه های مازراتی رقابت تنگاتنگ وجود دارد.

پارچه های پورشه تنوع زیادی در رنگ دارند. طرح های زیبا و جذابی دارند و از گلهای درشت در آن استفاده شده است .عرض این پارچه ها متفاوت هستند و شما می توانید در هر عرضی که خواستید آن را تهیه کنید. ظاهری زیبا و مدرن دارند.

معمولاً این نوع پارچه ها ساخت کشور چین هستند .سطح صافی اینگونه پارچه ها دارند که دارای طرح هایی با پرز های بسیار کوتاه هستند .این نوع پارچه ها به دلیل کیفیت زیادی که دارند کشیده نمی‌شوند و حالت اولیه خود را از دست نمی دهند.

می توانید پارچه پورشه را خریداری کنید که ضد آب و لک است. یعنی شما به راحتی اگر این نوع مبل ها را تهیه کنید، می توانید آنها را از لکه ها پاک کنید. به خصوص برای افرادی که بچه های کوچک دارند این نوع پارچه بسیار توصیه می شود. در انواع مکان هایی که می‌خواهید مبل را در آن قرار دهید ، طرح های پارچه پورشه مناسب است. عرضه پارچه مبلی پورشه در تمام فروشگاه ها پارچه فروشی موجود می باشد .همچنین از طریق فروشگاه‌های آنلاین نیز می توانید این نوع پارچه ها را خریداری کنید.

خرید مستقیم پارچه مبلی طرح دار

خرید مستقیم پارچه مبلی طرح دار

خرید پارچه مبلی طرح دار با رنگ های گوناگون و متنوع برای سلیقه های متفاوت امکان پذیر است .باید در هنگام خرید پارچه طرحدار به این نکته توجه کنید که اگر فضای شما کوچک است ،از پارچه های مبلی دارای گل های بزرگ استفاده نکنید، زیرا که فضای شما را کوچکتر از آنچه هست نمایش می دهد .همچنین در فضاهایی که کوچک است، حتماً باید از طرح‌های خلوت و رنگ‌های شاد و باز استفاده کنید مثل رنگ های سفید و کرمی که فضا را بیشتر نمایش می دهد.رنگ های تیره موجب می شود که فضای مکان شما کوچک جلوه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید