یکی از اجزای اصلی مبل که باعث تکمیل شدن آن گشته و زیبایی‌اش را افزایش خواهد داد، پارچه مبلی است، یک مبل بدون پارچه مبلی، نه تنها ناقص و نازیباست، بلکه کارایی مفیدی را هم به دنبال نخواهد داشت. با توجه به اهمیت این محصول است که برترین واحدهای تولیدکننده پارچه مبلی یزد که در راس تولیدکنندگان دیگر قرار گرفته‌اند، اقدام به تولید انواع پارچه مبلی خاص، مدرن و باکیفیت نموده و آن را به مرکز فروش این محصولات عرضه نموده اند.

مرکز فروش پارچه مبلی یزد

مدل های خاص پارچه مبلی یزد

مدل های خاص پارچه مبلی یزد یزد یکی از بزرگترین قطب های تولید کشور قلمداد می شود که در آن کارخانجات تولیدی بزرگی در رابطه با انواع محصولات دایر گشته و مشغول به فعالیت می‌باشند.
تعداد کثیری از کارخانجات این شهر در راستای تولید پارچه مبلی فعال بوده و توانسته اند با عرضه مدل های خاص از این محصول، نیاز روز را پاسخ گفته و هم رده با شرکت‎های مطرح خارجی ظاهر شوند.

در ادامه به چند مدل از جذاب ترین و زیباترین انواع پارچه مبلی یزد اشاره خواهیم کرد:

پارچه مازراتی:

  • متشکل از بافت های برجسته و بی نظیری بوده که بسیار مقاوم می باشند.
  • این پارچه مقداری گرما در اثر نشستن تولید کرده و بنابراین برای فصل های سردی مثل پاییز و زمستان، نشستن روی آن لذتبخش خواهد بود.
  • دارای ظرافت تمام بوده و متنوع ترین و دلخواه ترین رنگبندی ها را به خود اختصاص داده است.

پارچه بوگاتی:

  1. از کیفیت بی حدی برخوردار و در جرگه پارچه های مبلی ممتاز قرار دارد.
  2. دارای سادگی در طرح و شکل بوده و بنابراین گزینه ای مناسب برای ساده پسندان خواهد بود.

پارچه پورشه:

  • سخت ترین و کمیاب ترین طرح و رنگ ها را می توانید در این پارچه ببینید.
  • بافت آن خیلی شبیه به بافت پارچه مخمل می باشد.
  • دارای میزان خواب کمی بوده و این یکی از نقاط قوت این محصول به شمار می آید.

فروشنده جدیدترین پارچه مبلی یزد

فروشنده جدیدترین پارچه مبلی یزد خرید پارچه مبلی کار چندان آسانی نبوده و برای وصول به نتایج بهتر و تخصصی تر بهتر است از مجرب ترین و کاربلدترین فروشنده پارچه مبلی کمک بخواهید.
لازم به ذکر است مرکز فوق یکی از چند فروشنده برتر پارچه مبلی در سطح کشور به شمار آمده که یک خرید آسان را برایتان رقم خواهد زد.

شاید در دفعه اول خرید، نیاز به مشاوره داشته باشید، اما مشاورین فروش با ارائه مشاوره های کامل، شما را تبدیل به یک متخصص پارچه مبلی کرده و در نتیجه در دفعات بعدی، خود به تنهایی و در مدت زمان سریع تری می توانید خریدتان از این محصول را انجام دهید.

همچنین باید بگوییم که در اینجا جدیدترین و بروزترین انواع پارچه مبلی در اختیارتان قرار گرفته و نه تنها از بابت کیفیت و ظاهر با نیاز مصرف کننده همخوانی داشته، بلکه از لحاظ قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید