امروزه به دلیل پیشرفت چشمگیری که ایران در زمینه تولید پارچه مبلی دارد کارخانه‌های متعددی در سراسر کشور به تولید این محصول می‌پردازند. در واقع یکی از بزرگترین و معروفترین این کارخانه‌ها، کارخانه پارچه مبل مشهد می‌باشد. این کارخانه با تولید پارچه‌های با کیفیت و استفاده از طرح‌های مدرن، به فروش ویژه‌ ای در بازارهای داخلی و خارجی دست یافته است و از بسیاری از نمونه‌های خارجی خود با کیفیت تر و مقرون به صرفه تر می‌باشد.

معتبر ترین کارخانه پارچه مبلی در مشهد

مرکز فروش پارچه مبل درجه یک و زیبا

مرکز فروش پارچه مبل درجه یک و زیبامرکز فروش پارچه مبلی درجه یک و زیبا فروشگاه مبلمان است که مدل های متنوعی عرضه می کند؛ و یکی از مواردی که در هنگام خرید مبل باید به آن توجه کرد یا از افرادی که در این زمینه فعالیت دارند مشورت گرفت؛ کیفیت و دوام پارچه مبلی می‌باشد. بنابراین کارخانه پارچه مبل مشهد سعی کرده است با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و بکارگیری جدیدترین طرح‌ها، پارچه مبل درجه یک و زیبا به بازار و مراکز فروش آن عرضه کند و به همین دلیل خرید پارچه های مورد نظر برای مشتریان تضمینی بوده است. یکی از بزرگترین مراکز فروش پارچه مبلی در ایران، در یافت آباد تهران است که پارچه های رو مبلی متنوع با قیمت های متفاوت در این بازار وجود دارد.

اولین تولید کننده پارچه مبل در ایران

اولین تولید کننده پارچه مبل در ایراناولین تولید کننده پارچه مبل در ایران یکی از شرکت‌های فعال در حوزه صنعت نساجی می‌باشد که در تولید زیباترین پارچه مبل ایرانی با بسیاری از شرکت‌های فعال در این زمینه در حال رقابت می‌باشد. در ادامه برخی از کارخانه تولیدی پارچه مبل در این زمینه را ذکر می‌کنیم که به قرار زیر است:

  • تولید پارچه مبلی یزد
  • پارچه مبلی یزد بافت
  • کارخانه تولید پارچه مبلی مشهد
  • و…

با رواج آپارتمان نشینی در این عصر و گرایش مردم به استفاده از مبل، پارچه رو مبلی دارای تقاضای زیادی می‌باشد. 

قیمت پارچه مبل مشهد با ارزش افزوده ۹ درصد

قیمت پارچه مبل مشهد با ارزش افزوده 9 درصدقیمت پارچه مبلی در مشهد با ارزش افزوده ۹ درصد عرضه می‌شود. هدف شرکت از این کار دریافت مالیات غیر مستقیم از مصرف کننده و کمک به دولت می‌باشد. لذا خرید مستقیم و بدون واسطه و حتی تیراژ بالای این پارچه ها قیمت کمتری دارد. پارچه های این کارخانه بسیار با کیفیت و شیک با قیمت مناسب عرضه می شود.

تحویل محموله انواع پارچه مبل در شهر های بندری

تحویل محموله انواع پارچه مبل در شهر های بندریتحویل محموله انواع پارچه مبل در شهرهای بندری از آنجاییکه پارچه مبلی در ایران مصرف و تقاضای زیادی دارد صورت می گیرد. به دلیل اینکه نسبت به میزان تقاضا برای این محصول، تولید آن در داخل کشور کم می‌باشد لذا  این پارچه از دیگر کشورها وارد می شود. لذا پارچه های وارداتی غیر از نوع چینی که اغلب نامرغوب است؛ از کیفیت خوبی برخوردار هستند. در ایران علاوه بر واردات این پارچه ها به دیگر کشورها نیز صادرات می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید