پارچه مبلی خاکستری جاسمین کد 46

پارچه مبلی خاکستری در واقع یکی از رنگهای پرفروش و مهم پارچه مبلی است که در بین رنگها در حال حاضر بیشترین میزان سفارش را دارد و نه به عنوان پارچه مبلی بلکه در مورد محصولات مرتبط مانند پرده و رومیزی و کوسن هم رنگ خاکستری بیشترین میزان سفارش را دارد.

رنگ خاکستری همان رنگی است که در تمام انواع پارچه های مبلی موجود است.

رنگ خاکستری در کالیته رنگ پارچه های مبلی به صورت چند رنگ خاکستری روشن تا تیره وجود دارد و مشتریان بر اساس سلیقه خود یک یا چند رنگ خاکستری را انتخاب و مورد استفاده قرار می دهند.

پارچه مبلی طوسی روشن

رنگ طوسی پارچه مبلی جری

طوسی روشن یا همان رنگ فیلی در بین رنگهای خاکستری فروش بالاتری دارد به دلیل اینکه در حال حاضر اکثر خانواده ها در آپارتمانها با متراژهای مختلف زندگی می کنند.

و باید گفت که اکثرا در واحدهای با متراژ کوچکتر ساکن هستند مثلا متراژهای ۵۵ تا ۷۵ متر و لذا استفاده از رنگهای روشن بر اساس قانون فنگ شوی باعث می شود متراز منزل بزرگتر به چشم بیاید.

انتخاب رنگ طوسی روشن یا فیلی جدای اینکه یک سلیقه محسوب می شود، بیشتر بخاطر برطرف کردن ضعف متراژ کمتر فضای منزل می باشد.

البته باید توجه داشت که وقتی از رنگ طوسی روشن برای پارچه مبلی استفاده می شود از همین رنگ برای هماهنگ کردن پرده و فرش منزل هم معمولا استفاده می شود.

از بین پارچه های مبلی متداول که از فروش بالاتری در بین خانواده ها برخوردار است، پارچه های ملیتا، مایا، مسکو، مازراتی، جاسمین و دیگر پارچه های پرفروش هستند که هم تولید کنندگان مبل و هم مشتریان خانگی بیشتر از انها استفاده می کنند و در بین این پارچه ها رنگ طوسی انها معمولا فروش بالاتری دارد.

پارچه مبلی طوسی ساده

رنگ طوسی پارچه هازان مبلی

پارچه مبلی رنگ طوسی هم در بین پارچه های مبلی ساده مانند مازراتی، هازان و دیگر پارچه های ساده و هم در بین پارچه های طرح دار مانند مسکو ملیتا و دیگر پارچه ها پرطرف دار است.

اما نکته ی قابل اهمیت این است که پارچه مبلی طوسی ساده دارای فروش چند برابری نسبت به پارچه مبلی طوسی طرح دار است زیرا این روزها افراد بیشتر طرف دار سادگی در خرید پارچه های مبلی هستند و کمتر از مدل های طرح و نقش دار استفاده می کنند.

معمولا پارچه مبلی طوسی ساده را برای مبل و طوسی طرح دار را برای کوسن روی مبل استفاده می کنند که در کنار هم باعث زیبایی و جذابیت مبل می شود.

البته خود رنگ طوسی ساده هم دارای درجه روشن و تیره در بین انواع پارچه های مبلی می باشد پاها فرد طوسی بسیار روشن که به رنگ سفید نزدیک است را انتخاب می کند و یا رنگ طوسی بسیار تیره که به آن نوک مدادی می گویند.

پارچه مبلی طوسی طرح دار

رنگ صورتی پارچه مبلی zx

پارچه مبلی طوسی طرح دار نسبت به طوسی ساده بسیار کمتر مورد استفاده است .

اصولا از طوسی طرح دار برای حاشیه ی پرده منازل استفاده می شود و همچنین نوع شانل طرح دار پارچه مبلی با رنگ طوسی برای مبلهای استیل و سلطنتی هم استفاده می شود.

برای رو تختی ، بالش و کوسن هم از رنگ طوسی طرح دار استفاده می شود.

بعضی از مشتریان هم از ترکیب طوسی ساده و طرح دار برای مبل استفاده می کنند طوری که نوع طرح دار برای نشیمن مبل و از پارچه ساده برای دسته و تکیه گاه مبل استفاده می شود.

پارچه مبلی طوسی آبی

رنگ بندی کالیته پارچه مسکو

رنگ طوسی مایل به آبی هم از تم رنگ های طوسی می باشد . این رنگ هم از رنگهای زیباست و گاها به آن نقرابی هم می گویند.

یکی از کد رنگهای پارچه مسکو طوسی آبی می باشد پارچه مسکو به خاطر حالت ایر و بادی که دارد، به صورت طوسی آبی بسیار زیباست.

این رنگ فقط در بین یک سری از انواع پارچه های مبلی موجود است و تمام کالیته های پارچه این رنگ را ندارند.

پارچه مبلی خاکستری و زرد

پاردچه مبلی کارما طوسی و زر

رنگ زرد در کنار رنگ خاکستری در مبل هارمونی زیبایی را ایجاد می کند.

ترکیب رنگ زرد و خاکستری در مبل کاملا سلیقه ای است و عده ای از مشتریان خانگی از این دو رنگ در کنار هم استفاده می کنند.

نوع خاصی از پارچه مبلی نیز سالهای اخیر تولید شده بنام پارچه پتینه که معمولا یک پارچه ترکیبی می باشد و ترکیب دو رنگ طوسی و زرد در یک پارچه بسیار زیباست