پارچه مبلی یکی اجزای مبل است که برای پوشاندن اجزای داخلی مبل استفاده می شود. لذا نقش تعیین کننده ای در تولید مبل دارد. طرح و مدل این پارچه هنگام خرید مبل مورد توجه بسیاری از خانواده ها است. این پارچه ها در بازار در انواع خارجی و ایرانی عرضه می شود و خریداران برای خرید خرده آن به فروشگاه پارچه مبلی در سطح شهر مراجعه می کنند. ولی برای خرید پارچه مبلی عمده ای به تولید کننده و یا نمایندگان فروش مراجعه و خرید می نمایند.

پارچه مبلی عمده ای | مرکز تهیه آن در شیراز

مرکز تهیه بهترین پارچه مبلی ایرانی در شیراز

مرکز تهیه بهترین پارچه مبلی ایرانی در شیرازمرکز تهیه بهترین پارچه مبلی ایرانی در شیراز مانند دیگر شهر ها فروشگاه های پارچه مبل در مراکز شهر می باشند. این مراکز انواع مدل های متنوع را به فروش می رسانند. بیشتر استان ها مانند شیراز یک خیابان مختص این پارچه است که فروشندهای آن یکجا به صورت متمرکز جمع هستند و انواع این پارچه را بدون واسطه عرضه می کنند و قیمت ها در این مکان ها به دلیل رقابت در فروش کمتر از دیگر جاها می باشد. 

همچنین در این مکان ها از تخفیف خرید پارچه مبلی نیز برخوردار می باشند. در این مراکز فروش این پارچه را در اندازهای مختلف و تیراژ بالا نیز به فروش می رسانند.

مراحل تولید و توزیع پارچه مبلی در سراسر کشور

مراحل تولید و توزیع پارچه مبلی در سراسر کشورمراحل تولید و توزیع پارچه مبلی در سراسر کشور مختلف می باشد. بدین صورت که ابتدا نخی که با آن نوع پارچه تولید خواهد شد تعیین می شود. مانند نخ پنبه؛ کتان؛ ابریشم طبیعی و مصنوعی؛ نایلون؛ پلی استر؛ پشم و در مرحله بعد این نخ وارد دستگاه شده و پارچه را با تراکم های مختلف تولید می کند. و بعد از تولید پارچه مبلی توسط خود کارخانه تولید کننده یا شرکت های پخش کننده در سراسر کشور توزیع می شوند.

انواع پارچه های توزیع شده از نوع پارچه مبلی بوگاتی؛ کتان؛ مکس؛ مخمل و غیره می باشند که نوع مبلی و نوع سلطنتی جدا عرضه می شود. شرکت های پخش نیز این پارچه را عمده خریداری و در سطح کشور توزیع می کنند.

شرکت صادراتی پارچه مبلی در جنوب

شرکت صادراتی پارچه مبلی در جنوبشرکت صادراتی پارچه مبلی در جنوب کشور نیز قرار دارد که انواع این پارچه را عمده از تولید کننده خریداری نموده و از طریق آب های خلیج فارس از دریا به کشورهای حوضه خلیج فارس یا دیگر کشورها مانند عراق؛ آذربایجان؛ پاکستان؛ افغانستان و غیره صادر می کند.

پارچه صادرانی از نوع با کیفیت ترین و مرغوبترین آنها و از برندهای معروف و معتبر مانند پارچه یزد می باشد.  شرکت صادراتی پارچه مبلی علاوه بر صادرات پارچه ایرانی از دیگر کشورها نیز این پارچه را وارد می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید