پورشه خام رنگی

پارچه پورشه خام بهترین پارچه مبلی برای چاپ سابلیمیشن در تهران است. پارچه پورشه خام نوعی پارچه فاستونی مخمل چاپی است که معمولا بدون آستر یا بدون لمینت به فروش می رسد و بیشترین تولیدکنندگان این پارچه در تهران حضور دارند.

تولید پارچه پورشه خام در تهران طی مراحل خاصی انجام می شود و در واقع این پارچه توسط نوع خاصی از نخ بافته می شود. این پارچه  علاوه بر رنگ سفید که در چاپ سابلیمیشن مورد استفاده است، در رنگهای دیگر هم تولید می شود که از رنگهای دیگر برای تولید سایر پارچه مبلی ها مانند مازراتی استفاده می شود.

شرکتهای مختلفی پارچه پورشه خام را تولید می کنند. یکی از این شرکتها اویاز است که این پارچه را هم بصورت خام و هم لمینت شده تولید می کند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

از آنجایی که کارخانه ی اویاز به عنوان بزرگترین کارخانه ی تولید انواع پارچه های مبلی در حومه ی تهران قرار دارد، بدون نگرانی از بابت تامین پارچه، امکان خرید این پارچه  فراهم است.

پارچه پورشه خام دارای گرماژهای مختلف است. از گرماز بالا که نشانه ی تراکم بیشتر پارچه است تا گرماژ کم که پارچه فاستونی مقدم ی نازکتری را نشان می دهد و وزن پارچه تعیین کننده ی موارد مصرف آن است.

فروش پارچه پورشه خام در تهران

پارچه پورشه خام

تهران دارای بیشترین مراکز تولید و فروش پارچه پورشه خام با انواع تراکم است که این شهر را به بازار فروش این پارچه تبدیل کرده است و اکثر کسانی که از این پارچه استفاده می کنند، برای تهییه این پارچه به تهران می آیند.

تولید کنندگان پارچه پورشه در تهران بیشتر در شهرک های صنعتی حومه تهران مستقر هستند اما مراکز فروششان در بازار پارچه مبلی مانند یافت آباد و دیگر مراکز عرضه ی پارچه های مبلی در تهران قرار دارد. و امکان دسترسی راحت به آنها فراهم است.

از طرفی چون پارچه پورشه خام برای چاپ سابلیمیشن به کار می رود، چاپخانه های چاپ پارچه پورشه هم این پارچه را موجود دارند. لذا با کمی جستجو می توان پارچه پورشه را تهیه کرد.

فروش اینترنتی پارچه پورشه هم رونق خوبی دارد و در حال حاضر بسیاری از افراد از طریق اینترنت اقدام به خرید این پارچه می کنند.

یکی از سایتهایی که فغالیت قوی در امر تولید، فروش، و چاپ پارچه پورشه دارد، سایت مبلی پوش می باشد که از طریق تماس با شماره ۰۹۱۲۶۵۴۰۲۱۸ می توانید با مدیر فروش مجموعه ارتباط بگیرید و اقدام به خرید پارچه پورشه نمایید.

رنگ بندی پارچه پورشه

پورشه خام صورتی

پارچه پورشه خام علاوه بر رنگ سفید که بیشتر برای چاپ استفاده می شود در رنگهای دیگر هم تولید و بافت می شود. که سایر رنگهای این پارچه در تولید پارچه پورشه مبلی و پارچه مازراتی مبلی به روش امباس به کار می رود.

پارچه پورشه مبلی ایرانی هم یکی از پارچه های پرفروش و پر طرفدار مبلی است که مورد استقبال بسیاری از تولید کنندگان مبل می باشد.
پارچه پورشه مبلی دارای تمام رنگهای سرد و گرم است که امکان خرید برای هر مشتری با هر نوع سلیقه ای را فراهم می کند.

در بین رنگهای پارچه های مبلی، رنگهای طوسی روشن و تیره از استقبال بیشتری در بین مصرف کنندگان خانگی برخوردار است. و این انتخاب رنگ شامل پارچه پورشه مبلی نیز می شود.

قیمت پارچه پورشه خام در تهران

پارچه پورشه خام رنگی

قیمت انواع پارچه پورشه در تهران ارزانتر از شهرهای دیگر است چرا که تهیه ی مواد اولیه و در دسترس بودن نیروی انسانی در تهران راحت تر است. قیمت این پارچه به میزان نخ مصرفی پارچه بستگی دارد.

هر چقدر پارچه ضخیمتر باشد و تراکم پارچه بالاتر باشد، قیمت نهایی پارچه بالاتر خواهد بود. توصیه می شود برای خرید ارزانتر به تولید گنندگان مراجعه کنید. خرید مستقیم از کارخانه های تولید پارچه پورشه امکان تهیه ی این پارچه را با حداقل قیمت به شما می دهد.

شما از طریق ارتباط با مجموعه ی تیدا امکان خرید مستقیم از کارخانه را خواهید داشت. بطوری که هم امکان ارسال نمونه برای مشتری خریدار و هم امکان مراجعه ی حضوری به دفتر جهت دیدن نمونه پارچه و اطمینان از خرید مقدور است.

لازم به ذکر است قبل از اقدام به خرید پارچه پورشه خام بهتر است قدری مطالعه نمایید تا در زمان انتخاب پارچه بتوانید بهترین انتخاب را هم از نظر گرماژ، هم قیمت

داشته باشید.

پارچه پورشه خام اویاز

پارچه پورشه خام

 

اویاز به عنوان بزرگترین کارخانه تولید پارچه مبلی در خاور میانه دارای پارچه پورشه خام با کیفیت بالا و امکان چاپ سابلیمیشن عالی می باشد. پارچه پورشه خام اویاز دارای گرماژ بالا بوده و به صورت گرد بافت تهیه می شود.

پارچه پورشه اویاز دارای انواع بدون لمینت یا همان خام

پارچه پورشه با لمینت متقال یا همان تی سی

پارچه پورشه پشت نمد می باشد

هر کدام از این انواع پارچه پورشه موارد مصرف خاص خود را دارند.

قیمت پارچه پورشه خام

اگر خرید بالا دارید با خرید از نمایندگیهای دست اول می توانید کمترین مبلغ را پرداخت کنید

اما اگر مقدار خرید کمتری دارید می توانید از فروشگاههای پارچه مبلی در بازار خرید خود را انجام دهید. مجموعه مبلی پوش این امکان را دارد که در هر دو حالت خرید عمده با متراژ بالا و خرید کمتر شما را یاری کند ۰۹۱۲۶۵۴۰۲۱۸

در بین انواع تولید کنندگانی که پارچه پورشه خام را برای تولید پارچه مبلی تولید می کنند، اویاز این قابلیت را دارد که اگر پارچه لمینت شده را زیر چاپ سابلیمیشن قرار دهد بدون هیچ مشکلی و بدون جدا شدن لمینت پشت پارچه از آن، کار چاپ با موفقیت انجام شود اما این امر در مورد دیگر پارچه های پورشه  تولیدی به این شکل نیست

یعنی اگر پارچه پورشه لمینت شده زیر چاپ قرار گیرد ممکن است لمینت پشت پارچه از آن جدا شود.

نمایندیهای پارچه اویاز

کارخانه اویاز به عنوان بزرگترین کارخانه تولید پارچه های مبلی در خاور میانه در اکثر شهرها دارای نمایندگی می باشد.

نملیندگیهای این کارخانه محصولات اویاز را به قیمت مناسبتر به فروش می رسانند.

نمایندگیها هم دارای رده بندی می باشند به طوری که نمایندگیهای رده اول بیشترین حجم خرید مشتری را پوشش می دهند خرید های در حد کانتینر و خرید های صادراتی

اما نمایندگیهای رده دوم خریدهای کمتر را در فروشگاه پوشش می دهند.

لذا مشتریانی که تصمیم به خرید دارند به این مهم توجه داشته باشند تا بتوانند از سود خرید عمده استفاده کنند.