پورشه کد 3

پارچه پورشه کد ۳ دارای رنگ روشن و یکی از کدهای پرفروش پارچه پورشه می باشد.
در بین کد رنگهای پارچه پورشه، کدهای ۹ و ۳ بیشترین میزان جستجو را دارند و از فروش بالاتری هم برخوردارند.

پارچه مبلی پورشه کد ۳ دارای رنگ کرم روشن است که امروزه این رنگ در کنار رنگ طوسی که کد ۹ یکی از رنگهای طوسی است، از استقبال بیشتری برخوردار است.
پارچه پورشه رنگی از نظر تن رنگ دارای تنوع زیاد است و تقریبا اکثر رنگهای پرفروش را دارا می باشد

امروزه به خاطر سبک زندگی آپارتمان نشینی و کمتر شدن فضای منزل از یک طرف و نور کمتر در فصای آپارتمانها باعث شده تا از رنگهای روشن بیشتر برای مبلمان منزل استفاده شود.

چرا که رنگ روشن مبل هم باعث روشن شدن فضای خانه شده و هم باعث می شود فضا بزرگتر جلوه کند لدا توصیه می شود در انتخلب رنگ دقت شود.

ترتیب رنگ پارچه پورشه از رنگ سفید که کد ۱ کالیته می باشد شروع می شود و کم کم به سمت رنگ کرم میرود که کد ۳ یکی از رنگهای کرم روشن می باشد. و در انتهای کالیته رنگ مشکی قرار دارد.

کد رنگ پارچه پورشه

کالیته پارچه پورشه

پارچه پورشه یک پارچه مبلی مخمل ساده با رنگهای متنوع و شاد می باشد په علاوه بر ترکیب رنگ، از نظر جنس نیز مقاوم و بادوام است و از نظر زیبایی هم در بین پارچه های مبلی راحتی از جایگاه خوبی برخوردار است.

از طرفی بخاطر جنس مخملی که دارد لمسه کاری یا همان استفاده از نگین روی این پارچه بسیار شکل زیبایی به مبل می دهد.

انتخاب رنگ یک امر سلیقه ای است اما عرف جامعه هم در آن بی تاثیر نیست. اصولا در بین پارچه های مبلی راحتی کمتر پارچه ای هست که تنوع رنگهای پارچه پورشه را داشته باشد و اکثر پارچه های مبلی دارای محدودیت رنگ هستند.

پارچه پورشه هم دارای کالیته ی ساده و هم کالیته ی طرح دار است که این امکان در مورد سایر پارچه های مبلی وجود ندارد و فقط مختص پارچه پورشه مبلی می باشد.

تنوع رنگ و طرح در پارچه پورشه مبلی باعث شده که موارد مصرف بیشتری غیر از استفاده مبلی داشته باشد و جایگاه ویژه ای را در بازار فروش پارچه به خود اختصاص دهد.

خرید مستقیم از تولید کننده

پارچه پورشه طرح دار

مشتریان محترم می توانند انواع مدل پارچه پورشه بصورت ساده، طرح دار و پارچه پورشه خام برای چاپ سابلیمیشن را براحتی از طریق مبلی پوش مستقیم از تولید کننده و به قیمت عمذه تهیه کنند. ۰۹۱۲۶۵۴۰۲۱۸

این خرید می تواند هم بصورت حصوری و با مراجعه به دفتر و حتی در صورت خرید بالا داخل کارخانه و هم بصورت اینترنتی و اطمینان از تحویل به موقع پارچه، انجام شود.

امروزه امکان صادرات پارچه های میبلی به کشورهای همسایه هم فراهم شده است و این فرصت خوبی برای تاجران محترم پارچه های مبلی ایرانی است که دیگر کشورها را از کیفیت مطلوب پارچه های مبلی ایرانی مطلع کنند.

و علاوه بر ارز آوری خودشان هم از حاشیه سود خوبی برخوردار شوند. در بین پارچه های مبلی پارچه پورشه ایرانی بخاطر تنوع رنگ، طرح، و قابلیت چاپ در اولویت است.