پارچه پورشه کد9

پارچه پورشه کد۹ یکی از کدهای پرفروش پارچه پورشه در تهران و دیگر شهرهاست.

پارچه مبلی پورشه ایرانی دارای کد رنگهای متنوع می باشد که دست مشتری را برای خرید انواع رنگهای دلخواه این پارچه باز می گذارد.

یکی از مزیتهای پارچه پورشه ، تنوع رنگ گسترده است که انتخاب بهتر و راحت تری را ایجاد می کند.

پارچه پورشه یکی از پرفروش ترین پارچه های مبلی می باشد که مصارف زیادی هم در تولید مبل و هم در سایر تولیدات دارد. بعضی از رنگهای پارچه پورشه ممکن است در بعضی تولیدات مصرف بیشتری داشته باشد.

پارچه پورشه کد۹ در بین سایر کد رنگها برای تولیدات مبلی مصرف بیشتری دارد که این امر مستقیما به سفارش مشتری و سلیقه ی جمعی افراد بستگی دارد.

باید توجه داشت که وقتی یک کد رنگ خاص در یک نوع پارچه مبلی مصرف بیشتری دارد، معمولا همان رنگ در بین سایر پارچه های مبلی هم سفارش بیشتری را به خود اختصاص می دهد.

حتی می توان پا را فراتر گذاشت و عنوان کرد که در بین محصولات هم پوشان هم همان کد رنگ بیشتر انتخاب می شود. مثلا پرده و رومیزی و کوسن که جزو محصولات هم پوشان مبل محسوب می شوند هم این رنگ خاص فروش بالاتری دارد.

پرفروش ترین کد پارچه پورشه

پورشه خام رنگی

کد پارچه پورشه با عدد ثابتی مشخص می شود که در داخل کالیته رنگ همان پارچه که رنگ بندی پارچه را نشان می دهد، در قسمت زیر هر یک از رنگها قرار دارد.

هر چقدر کالیته ی یک پارچه پورشه تنوع رنگهای بیشتری داشته باشد، فروش بالاتری خواهد داشت چرا که رنگ یکی از موارد مهم در انتخاب یک پارچه مبلی خوب است.

و حال کد۹ پارچه پورشه که رنگ طوسی را نشان می دهد، را مشتریان بیشتر می پسندند. و همین رنگ با تن روشنتر و تیره تر هم مشتری پسند است. نمی توان دلیل خاصی را برای انتخاب یک رنگ خاص عنوان کرد اما قطعا سلیقه ی عموم مردم در آن نقش دارد.

لازم به ذکر است که بعضی از انواع پارچه های مبلی ممکن است این رنگ را نداشته باشند و طبیعتا مشتریان محدودتری خواهند داشت.

عوامل متعددی را می توان به عنوان دلیل پرفروش بودن یک کد رنگ خاص ذکر کرد که یکی از آنها که سلیقه ی جمعی مردم است ذکر شد.
مورد بعدی ماندگاری آن رنگ است که بتواند با گذشت زمان و مصرف و شستشوی آن پارچه مبلی همچنان زیبایی و لطافت خود را حفظ کند.

قیمت پارچه پورشه کد۹

پارچه پورشه کد9

گاها پرفروش بودن یک کد رنگ خاص باعث افزابش قیمت آن کد پارچه می شود. مانند همین کد۹ پارچه پورشه که هم رنگهای روشن و هم رنگهای تیره آن قیمت بالاتری دارد حتی گاها یک کد خاص نایاب می شود.

اما پارچه پورشه ایرانی به دلیل اینکه در داخل کشور تولید می شود و در دسترس است، معمولا رنگ بندی های مختلف آن حتی با وجود افزایش قیمت در دسترس است.

قیمت کد۹ پارچه پورشه در تهران کمتر بوده و اگر بصورت عمده تهیه شود می توان به قیمت کمتر هم خریداری کرد و مجموعه ی مبلی پوش می تواند این کد پارچه را به قیمت تهیه کننده در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.۰۹۱۲۶۵۴۰۲۱۸

فروش اینترنتی

پارچه پورشه خام رنگی

افزایش خرید و فروشهای اینترنتی، سهولت در خرید انواع پارچه های مبلی را منجر شده است و خریداران محترم می توانند از مراکز مطمین خرید خود را حتی در حجم بالا انجام دهند.

لذا خریداران محترم ساکن شهرستان می توانند محض اطمینان ابتدا یک نمونه از پارچه را درخواست کنند و پس از تایید پارچه اقدام به خرید نمایند.

و افراد ساکن تهران هم بهتر است طی یک جلسه پارچه مبلی مورد نظر را انتخاب و سپس با خیال راحت بصورت اینترنتی خرید کنند.