کالیته پارچه مبلی پورشه طرح دار

خرید پارچه پورشه مبلی با قیمت ارزان در تهران مقدور است. زیرا پارچه پارچه پورشه مبلی ایرانی توسط تولید کنندگان داخلی بیشتر در تهران و حومه ی تهران تولید می شود. امکان خرید پارچه پورشه مبلی با قیمت ارزان از طریق تولید کنندگان این پارچه فاستونی فراهم است.

از آنجایی که مواد اولیه برای تهیه ی پارچه پورشه مبلی در داخل کشور موجود است و از طرفی نیروی کار نیز در داخل کشور وجود دارد و همچنین افرادی که علاقمند به کار تولید پارچه پورشه هستند، در مجموع باعث می شود که امکان خرید پارچه پورشه مبلی با قیمت ارزان در داخل کشور فراهم شود.

توصیه می شود مصرف کنندگان محترم اگر تصمیم به خرید عمده ی پارچه پورشه مبلی دارند مستقیم به تولید کنندگان مراجعه کنند و اگر خرید محدود و در حد متراژ دارند، نیز می توانند از مراکز فروش و عر%ه ی پارچه مبلی در یافت آباد و دیگر جاها اقدام به خرید نمایند.

پارچه پورشه چیست؟

کالیته پارچه مبلی پورشه طرح دار

 

پارچه پورشه یکی از انواع پارچه های مبلی است که موارد مصرف بالایی دارد بطوریکه هم برای مبلهای راحتی و هم برای مبلهای استیل استفاده می شود و این پارچه هم بصورت ایرانی و هم بصورت چینی در بازار موجود است.

پارچه پورشه مبلی نوعی پارچه مخمل است که هم برای روکش مبل و هم در دوخت پرده استفاده می شود و گاها مشتريان خانگی از یک کد رنگ هم برای روکش مبل و هم برای پرده ی منزلشان استفاده می کنند.

کیفیت پارچه پورشه به گرماژ آن بستگی دارد یا همان تراکم نخی که در بافت پارچه فاستونی مقدم پورشه استفاده می شود بطوریکه هر چقدر گرماژ پارچه بیشتر باشد کیفیت آن بهتر است.

پارچه پورشه ایرانی در حال حاضر در داخل ایران تولید می شود و تولید کنندگان در شرایط کنونی که وجود تحریم‌ها مانعی برای واردات پارچه شده است، توانسته آن به دلیل بازار رقابتی موجود کیفیت خوبی از پارچه پورشه ایرانی را تولید کنند.

پارچه پورشه در رنگبندی های متنوع و شاد در بازار موجود بوده و امکان خرید را برای هر سلیقه‌ای فراهم می کند از طرفی سادگی این پارچه باعث شده است تا بسیاری از تولید کنندگان مبل و بسیاری از مشتریان خانگی برای خرید این پارچه را انتخاب کنند.

پارچه پورشه به دلیل اینکه امکان چاپ دارد، بر روی آن انواع طرحهای زیبا شامل طرحهای سنتی، اسلیمی، پلنگی، گلدار و سایر طرحهای زیبا انجام می شود.

انواع پارچه پورشه

پارچه پورشه طرح اسلیمی

انواع پارچه پورشه شامل پارچه پورشه ایرانی و چینی می باشد. پارچه پورشه ایرانی در داخل کشور با کیفیت های مختلف تولید می شود.

پارچه پورشه چینی هم از خارج از کشور وارد می شود که به دلیل محدودیت های واردات معمولا نسبت به پارچه پارچه پورشه ایرانی بازار مصرف کمتری دارد.

از طرفی پارچه پورشه شامل ساده و طرح‌دار است که پارچه پورشه ساده از جنس مخمل و بدون طرح و نقش است و در انواع طرحهای سنتی، اسلیمی، پلنگی، گل آبرنگی و سایر طرحهای متنوع و زیباست.

از دیگر انواع پارچه پورشه، پارچه پورشه مبلی و پرده‌ ای است که پارچه پورشه مبلی دارای آیتر یا لمینت از جنس نمد یا سفید رنگ است که به قسمت پشت پارچه چسبیده می شود تا استحکام پارچه بهتر شده و مدت زمان بیشتری را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

از طرفی عرض پارچه پورشه مبلی ۱۴۰ سانت است و نوع دیگر پارچه پورشه نوع پرده‌ ای است که معمولا با عرض ۳متر و معمولا بدون آستر یا آستر نازک تولید می شود. و در کناره های پرده استفاده می شود و شکل زیبایی به پرده ی منزل می دهد. نوع دیگر پارچه پورشه، پورشه خام یا بدون لمینت است که برای چاپ سابلیمیشن استفاده می شود.

این نوع پارچه موارد مصرف زیادی دارد و در انواع تولیدات کیف و کفش، لباس، تزئینات منزل، رانرو پرده های چاپی و دیگر موارد استفاده می شود.

خرید پارچه پورشه مبلی خارجی

پارچه پورشه طرح هندسی

خرید پارچه پورشه مبلی خارجی از مراکز فروش این پارچه در شهرهای مختلف امکان پذیر است.

مرکز خرید پارچه پورشه مبلی خارجی در تهران در یافت آباد، پل چوبی، و دلاوران می باشد. از آنجایی که پارچه پورشه مبلی خارجی مستقیم از خارج از کشور وارد می شود،امکان تهیه آن هم بصورت عمده و هم متراژ در تهران به سهولت امکان پذیر است.

از این رو بسیاری از تولید کنندگان و فروشندگان مبل و فروشندگان مبل و پارچه های مبلی، مواد مورد نیازشان را از تهران تهیه می کنند. لذا توصیه می شود با علم به اینکه امکان خرید پارچه پورشه مبلی در تهران راحتتر است، خریداران محترم جهت خرید حضورا به مراکز مربوطه مراجعه و محصولشان را تهیه کنند.

از روش‌های دیگر خرید پارچه پورشه مبلی خارجی، خرید اینترنتی است که با توجه به شرایط موجود حجم خرید اینترنتی در حال افزایش است طوری که حتی خرید های عمده با حجم بالای پارچه مبلی هم بصورت اینترنتی در حال انجام است.

در کل خرید پارچه ی پورشه مبلی خارجی نسبت به خرید پارچه پورشه ایرانی سخت‌تر و دارای قیمت بالاتری است و برای همین بسیاری از تولید کنندگان مبلهای راحتی و استیل از پارچه پورشه مبلی ایرانی برای ساخت محصولات‌شان استفاده می کنند.

خرید پارچه پورشه مبلی ایرانی

پارچه پورشه طرح هندسی

خرید پارچه پورشه مبلی ایرانی با قیمت مناسب و با رنگبندی های متنوع در داخل ایران امکان پذیر است.

از آنجایی که تعداد تولید کنندگان پارچه پورشه مبلی ایرانی زیاد است و بازار تولید این پارچه در داخل ایران رقابتی است لذا مصرف کنندگان می توانند انواع کیفیت های پارچه پورشه مبلی ایرانی را از ضعیف تا متوسط و قوی در داخل ایران تهیه کنند.

خرید پارچه پورشه مبلی ایرانی از تولید کنندگان و فروشندگان این پارچه انجام می شود.

خرید مستقیم از تولید کننده فقط در حجم بالا و بصورت عمده با متراژهای بالای ۵هزار متر مقدور است اما خریدارانی که به دنبال خرید متراژهای کمتری از پارچه پورشه مبلی ایرانی هستند می توانند از مراکز پخش پارچه و بعد از آن از فروشگاه های پارچه مبلی، پارچه را تهیه کنند.

قطعا خرید در حجم بالا دارای قیمت کمتری است نسبت به کسانی که دنبال خرید متراژهای کمتر هستند.

درکل حجم خرید پارچه پورشه مبلی ایرانی نسبت به نوع خارجی آن بالاتر است زیرا هم امکان سهولت تهیه ی آن فراهم است و هم دارای قیمت کمتری نسبت به نوع خارجی آن است و نکته ی قابل توجه اینکه تولید پارچه پورشه مبلی ایرانی بیشتر در کارخانجات اطراف تهران انجام می شود و قیمت آن در داخل تهران کمتر از دیگر شهرهاست.

قیمت پارچه پورشه متری چنده ؟

پارچه پورشه طرح دار

قیمت پارچه پورشه بستگی به تراکم و حجم نخ مصرفی دارد که در بافت پارچه بکار می رود.

هر چقدر تراکم پارچه بالاتر باشد یعنی نخ بیشتری در بافت و تولید پارچه پورشه استفاده شده باشد، قیمت پارچه پورشه بستگی به حجم خرید آن دارد اگر خرید پارچه پورشه بصورت عمده باشد قیمت کمتر خواهد بود.

قیمت پارچه پورشه ایرانی در حال حاضر حدودا متری ۸۰ تا ۸۵ است البته این قیمت ثابت نیست و بستگی به قیمت روز مواد اولیه دارد و با توجه به اینکه قیمت روز مواد اولیه متغیر است.

قیمت نهایی پارچه تولید شده هم متغیر خواهد بود.

قیمت پارچه پورشه چینی بالاتر است و قیمت پارچه پورشه خام اگر گرماژ بالا باشد بین ۴۵ تا ۵۰ و اگر گرماژ کمتر باشد بین ۴۰ تا ۴۵ است که البته باز هم این قیمت ثابت نیست.

از طرفی قیمت پارچه پورشه متری در تهران کمتر از شهرستان هاست زیرا اکثر تولید کنندگان و همچنین کسانی که وارد کننده پارچه های مبلی چینی هستند در تهران حضور دارند لذا اکثر همکاران مقیم شهرستان که در کار فروش پارچه هستند پارچه پورشه را از تهران به قیمت ارزان تر تهیه می کنند.

فروش پارچه پورشه در مقایسه با مازاراتی

پارچه پورشه طرح گلدار

فروش پارچه پورشه در مقایسه با مازراتی بیشتر است زیرا پارچه پورشه، خود در تولید پارچه مازراتی مبلی بکار می رود یعنی فرایند امباس روی پورشه انجام می شود و پورشه تبدیل به مازراتی می شود اما نباید فراموش کرد که با وجود قابلیت تبدیل پارچه پورشه به مازراتی، محصول نهایی که مازراتی ایرانی است بسیار با پورشه متفاوت است.

قابل توجه است که هر دو پارچه پورشه و مازراتی جزو پارچه های مبلی پرفروش هستند و موارد مصرف بالایی دارند.

اکثر تولید کنندگان هر دو پارچه پورشه و مازراتی را تولید می کنند زیرا بازار فروش خوبی دارند اما در نهایت فروش پارچه پورشه در مقایسه با مازراتی بیشتر است زیرا پورشه علاوه بر مصارف مبل در سایر موارد مانند تولید رانر، پرده، روفرشی و بسیاری موارد دیگر نیز بکار می رود. اما پارچه مازراتی بیشتر در تولید مبل استفاده می شود و قابلیت چاپ ندارد.

فروش پارچه پورشه از نظر قیمت هم در مقایسه با مازراتی متفاوت است یعنی پارچه پورشه ایرانی نسبت به مازراتی ایرانی کمتر است اما فروش پارچه پورشه چینی و مازراتی چینی هم بصورت عمده و هم بصورت متراژ از نظر قیمت تقریبا یکسان هستند.

قابل توجه خریداران محترم اینکه اگر به دنبال پارچه پورشه و مازراتی ایرانی هستند، مراکز فروش این پارچه ها بیشتر در یافت آباد همچنین پل چوبی است.

پارچه پورشه گلدار

پارچه پورشه سنتی

پارچه پورشه گلدار يکی از انواع طرح های زیبا، جذاب و متنوع در بین انواع طرح های پارچه پورشه گلدار است که معمولا هم نسبت به دیگر طرحها از استقبال ببشتری برخوردار است.

پارچه پورشه گلدار همچنین دارای تنوع رنگهای زیبایی است که بسیار شاد و چشم نواز است و علی رقم اینکه مدت‌ها ست این طرحها در دست تولید است اما. همچنان از استقبال خوبی در بین مصرف کنندگان برخوردار است.

پارچه پورشه گلدار معمولا بصورت چاپی تهیه می‌شود اما کیفیت چاپ آن بالاست و رنگ آن هم ثابت است لذا مصرف کنندگان براحتی و با خیال راحت می توانند پارچه پورشه گلدار را تهیه کنند.

گفتن این مطلب هم خالی از لطف نیست که پارچه پورشه طرح دار از نظر طرح و نقش موجود در آن به پارچه مسکو شبیه است زیرا پارچه مبلی مسکو هم دارای طرح ابرو بادی در سطح پارچه است و سطح پارچه مسکو نیز حالت مخملی دارد.

پارچه پورشه خام

پارچه پورشه سفید خام

پارچه پورشه خام در داخل و توسط تولید کنندگان داخلی تولید می شود و خام بودن آن یعنی پشت پارچه بدون آستر یا بدون لمینت است و از این پارچه برای چاپ سابلیمیشن استفاده می شود و بعد از چاپ سابلیمیشن برای تثبیت رنگ و استحکام پارچه در قسمت پشت پارچه لمینت انجام می شود.

موارد مصرف پارچه پورشه خام زیاد است و علاوه بر تولیدات پارچه مبلی، پرده ای و رانر در تولید انواع تابلو ها، کیف و کفش و بسیاری دیگر بکار می رود. پارچه پورشه خام به رنگ سفید یخچالی است تا بتواند بهتر رنگ چاپ را به خود بگیرد.

پارچه پورشه خام دارای گرماژ های متفاوت است که با توجه به مورد مصرف پارچه پورشه خام در جاهای مختلف استفاده می شود.

خرید پارچه پورشه خام

پارچه پورشه خام

خرید پارچه پورشه خام در تهران مستقیم از تولید کننده انجام می شود. اکثر تولید کنندگان پارچه پورشه خام در تهران و حومه تهران به تولید پارچه پورشه خام می پردازند این پارچه با گرماژهای مختلف تولید می شود و هر یک از مشتریان با توجه به نیازشان به تهیه پارچه می پردازند.

مجموعه مبلی پوش می تواند گرماژهای متفاوت پارچه پورشه را به قیمت تولید کننده در اختیار مشتریان قرار دهد.

در بازار علاوه بر پارچه پورشه ایرانی ، پارچه پورشه اویاز هم بسیار خرید و فروش می شود.

پارچه پورشه اویاز دارای گرماژ بالا بوده و کیفیت چاپ خوبی روی آن انجام می شود. پارچه پوزشه اویاز در ۳ نوع موجود است.

۱ پورشه خام اویاز یا بدون لمینت که دارای گرماز بالاست

۲ پارچه پورشه تی سی اویاز که همان پورشه خام است و دارای لمینت متقال در پشت پارچه می باشد.

۳ پارچه پورشه لمینت دار که در قسمت پشت پارچه پورشه خام نمد سفید قرار می گیرد.

پارچه مبلی پورشه طرحدار

پارچه پورشه طرح پلنگی

پارچه مبلی پورشه طرحدار دارای انواع متنوع از طرحهای سنتی، گل آبرنگی، اسلیمی و سایر طرحها و نقش های زیباست که از طریق چاپ روی پارچه پورشه انجام می شود.

پارچه مبلی پورشه طرحدار در بین تولید کنندگان مبل و پرده و همچنین مصرف کنندگان خانگی از استقبال خوبی برخوردار است.

پارچه مبلی پورشه طرحدار یکی از انواع پارچه های پورشه است که با گذشت زمان توانسته جایگاه خود را از نظر جذابیت در بین پارچه های مبلی حفظ کند و زیبایی طرحهای این پارچه مبلی در هر زمان علاقمندان را به سمت خود جذب می کند.

کالیته پارچه پورشه

کالیته پورشه رنگی

کالیته پارچه پورشه دارای رنگ بندی کامل می باشد. مشتریان می توانند براحتی انواع رنگهای پارچه پورشه را تهیه کنند طبیعی است که تنوع رنگ در یک پارچه یکی از ویژگیهای مثبت آن پارچه است .

در بین رنگهای پارچه پورشه یک سری رنگها دارای فروش بالاتری هستند که همین استقبال گاها باعث افزایش قیمت بعضی از کدهای پارچه مبلی می شود.

در بین کالیته ی پارچه پورشه رنگهای تیره مانند نوک مدادی و بعضی رنگهای روشن مانند طوسی روشن و آبی و سبز فروش بالاتری دارند.

پارچه پورشه ایرانی علاوه بر رنگ بندی کامل دارای کیفیت جنس خوبی هم هست و بخاطر اینکه تولید داخل است، براحتی در دسترس است و از نظر قیمت هم به صرفه است.

لذا به تمام مصرف کنندگان توصیه می شود از پارچه پورشه ایرانی استفاده کنند تا علاوه بر منافع مالی و شخصی بتوانیم بازار تولید داخل را حمایت کنیم.

پارچه مخمل پورشه

پارچه پورشه سفید

پارچه پورشه دارای جنس مخمل است و توسط دستگاه بافت می شود. ضخامت مخمل آن بستگی به مقدار نخی دارد که در بافت آن به کار می رود. در بین پارچه های مخمل ایرانی مانند جاسمین، دیاموند و دیگر پارچه های مبلی مخمل فروش پارچه پورشه بالاتر است.

سطح پارچه پورشه صاف و یکدست می باشد و با دست کشیدن روی پارچه سایه ایجاد می شود. اما پرزهای پارچه پورشه کمتر از دیگر پارچه های مبلی است.

لمسه کاری روی پارچه پورشه بسیار زیبا نمایان می شود برای همین وقتی از پارچه پورشه رنگی برای مبل راحتی استفاده می شود معمولا لمسه کاری هم روی مبل انجام می شود تا بر زیبایی کار بیافزاید.

در پل پارچه پورشه ایرانی دارای مزایای زیادی است و بازار فروش خوبی هم دارد و از نظر قیمت هم به صرفه تر است هم برای تولید کنندگان مبل و هم برای مشتریان خانگی توصیه می شود جهت خرید ارزان و مستقیم از تولید کننده با مجموعه مبلی پوش تماس بگیرید. ۰۹۱۲۶۵۴۰۲۱۸

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید