چاپ سابلیمیشن پارچه پورشه

چاپ پارچه پورشه نوعی چاپ تحت عنوان سابلیمیشن است که بر روی پورشه سفید بدون لمینت انجام می شود.

در تهران و بعضی دیگر از شهرها انجام می شود. پارچه پورشه طی سالهای اخیر بسیار در امر چاپ موفق بوده و باعث شده جایگاه خوبی در بین پارچه های چاپی مانند بوگاتی و لامبورگینی باز کند.

چاپ پارچه پورشه برای مصارف زیادی استفاده می شود. امروزه یکی از راههای ایجاد تنوع در تولیدات پارچه استفاده از صنعت چاپ است که هم باعث تنوع رنگ و طرح می شود که نیاز بسیاری از مشتریان را برطرف می کند، و هم فرصت خوبی برای افراد خلاق است تا بتوانند انواع جدیدی از طرحهای جدید را وارد بازار کنند.

در حال حاضر از چاپ سابلیمیشن برای پارچه پورشه خام استفاده می شود. البته باید گفت که چاپ سابلیمیشن فقط روی پارچه پورشه نیست بلکه روی پارچه هازان ، لامبورگینی ، بوگاتی، پارچه های لباسی و دیگر پارچه ها هم استفاده می شود.

پارچه پورشه یک پارچه مبلی است که هم بصورت طرح دار و هم ساده مورد استفاده است. این پارچه حالت مخمل دارد. سطح آن کاملا صاف و یک دست است پارچه پورشه برای اینکه در چاپ سابلیمیشن استفاده شود باید سفید و بدون لمینت باشد. جهت تهیه ی پارچه پورشه خام مستقیم از تولیدکننده و مراحل چاپ و لمینت می توانید با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۶۵۴۰۲۱۸

چاپ پارچه پورشه

چاپ سابلیمیشن پارچه پورشه

چاپ سابلیمیشن پارچه پورشه

 

چاپ پارچه پورشه یا سابلیمیشن نوعی چاپ حرارتی است که از بهترین انواع چاپ روی پارچه پورشه است. این نوع چاپ از آنجاییکه دارای کیفیت تصویر بالاست و از طرفی قابل شستشو است و ماندگاری بالایی دارد و از نظر هزینه هم بسیار به صرفه است، برای پارچه های مبلی مورد استفاده است.

در چاپ سابلیمیشن پارچه پورشه ابتدا یک پرینتر تصویر یا طرح مورد نظر را بر روی کاغذ مخصوص چاپ می کند. سپس این طرح با چسب مخصوص که قابلیت پذیرش حرارات بالا را دارد روی سطح پارچه پورشه چسبیده و پرس می شود تا اینکه در نهایت آن طرح روی پارچه منتقل می شود.

چاپ سابلیمیشن روی پارچه

چاپ سابلیمیشن پارچه پورشه

چاپ سابلیمیشن پارچه پورشه

 

 

یکی از بهترین پارچه های مبلی برای چاپ سابلیمیشن پارچه پورشه ایرانی است که هم در داخل کشور تولید می شود و هم کار چاپ با کیفیت خوب روی آن انجام می شود.

از دیگر پارچه های مبلی با قابلیت چاپ سابلیمیشن پارچه ی هازان ایرانی است که این پارچه مبلی هم علاوه بر نوع مبلی دارای نوع پرده ای نیز هست.

پارچه هازان چاپی مانند پارچه پورشه چاپی دارای عرض بین ۱۵۰ تا ۱۶۰ بوده و از کیفیت بالایی هم در تولید و هم چاپ برخوردار است. پارچه هازان نیز دارای سطحی صاف اما بدون پرز است.

چاپ سابلیمیشن پارچه در تهران

پارچه پورشه خام

پارچه پورشه خام

چاپ سابلیمیشن بیشتر در تهران انجام می شود و چاپخانه ها از سراسر کشور برای تهیه پارچه پورشه به تهران می آیند. پارچه پورشه خام مخصوص چاپ است.

بعد از انجام چاپ و تثبیت آن، در مرحله ی بعد لمینت یا آستر به پشت پارچه اضافه می شود. لازم به ذکر است په بهتر است مرحله ی لمینت شدن بعد از چاپ انجام شود تا نتیجه ی نهایی بهتر شود.

تولیدکنندگان زیادی به کار تولید پارچه پورشه خام مشغولند و کار بافت این پارچه را با گرماژهای مختلف انجام می دهند. بصورت روتین هر ۱ کیلو پارچه پورشه خام بین ۳متر و ۳۰ تا ۳متر و ۸۰ سانت پارچه است.

پارچه پورشه خام علاوه بر رنگ سفید دارای رنگ بندی های دیگر نیز هست که از رنگ های دیگر برای تولید پارچه هایی مانند مازراتی استفاده می شود.

هم اکنون پارچه پورشه طرح دار و ساده ایرانی به کشورهای دیگر نیز صادر می شود و عراق و افغانستان از جمله کشورهایی هستند که هدف خوبی برای صادرات پارچه پورشه ایرانی محسوب می شوند.

به طوری که هم پارچه پورشه طرح دار و هم پارچه پورشه ساده توسط تجار غیر ایرانی برای انواع تولیداتی مانند رو بالشتی، پرده، رانر یا رومیزی، کوسن , و دیگر تولیدات خریداری می شود.

پارچه مبلی چاپی

چاپ-دیجیتال-روی-پارچه

یکی دیگر از پارچه های مبلی که به روش چاپ از نوع چاپ دیجیتال تولید می شود پارچه ی مسکو ایرانی می باشد که مجموعه ی مبلی پوش این پارچه را نیز در کنار دیگر پارچه ها از جمله پارچه مبلی مازراتی، پارچه مبلی پورشه خام و طرح دار تولید می کند.

پارچه مبلی مسکو یکی از انواع پارچه های میلی چرم پارچه یا نانو است که دارای طرح زیبای ابر و بادی است و در بین خریداران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

پارچه های مبلی چاپی طرح دار ایرانی علاوه بر تنوع طرح و رنگ، از استحکام و کیفیت خوبی هم برخوردار است. ضمن اینکه با گذشت سالها همچنان از استقبال بالا برخوردار است.