پارچه های مبلی یکی از اصلی ترین جزء مبل هستند؛ و در طول عمر مبل بسیار موثر هستند. این پارچه ها در طرح ها و نقش های مختلف تولید می شوند. در ایران نیز با پیشرفت علم و تکنولوژی گونه های مختلف این پارچه با کیفیت بسیار بالا تولید می شود. مانند کارخانه تولید انواع پارچه مبلی در یزد که پارچه های آن برای مبل بسیار معروف هستند؛ و تولیدات این کارخانه به سراسر کشور نیز عرضه می شود.

کارخانه تولید انواع پارچه مبلی در استان یزد

نکات مهم در خرید پارچه مبلی اصل

نکات مهم در خرید پارچه مبلی اصلنکات مهم در خرید پارچه مبلی اصل: 

  • پارچه های ساده اغلب برای مبل راحتی و پارچه های نقش دار اغلب برای مبل استیل و سلطنتی استفاده می شود.
  • پارچه مبلی باید ضخیم و پر تراکم بوده و کشی نباشد.
  • برای خرید باید از برندهای معتبر خرید نمود. چون برخی مواقع پارچه چینی را به جای ترک به فروش می رسانند.
  • اگر در منزلی که مبل قرار دارد پر رفت و آمد است بهتر است از رنگ تیره استفاده شود.
  • مبلی که در پارچه آن جای سوراخ های دوخت مشخص است یا سوراخ آن گشاد شده جنس پارچه آن نامرغوب است.
  • جنس چرم نیز مزیت و مضرات نیز دارد. مزیت آن راحت پاک کردن آن می باشد. که با دستمال خیس آلودگی های آن پاک می شود. مضرات آن این است که با برخورد با یک شی تیز زود پاره می شود.

تولید پارچه مبلی صادراتی با مدرن ترین دستگاه ها

تولید پارچه مبلی صادراتی با مدرن ترین دستگاه هاتولید پارچه مبلی صادراتی با مدرن ترین دستگاه ها در ایران عرضه می شوند. این کارخانجات با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات بروز خود و با بالاترین کیفیت و استاندارد ها پارچه های مرغوب را تولید و در داخل و خارج از کشور عرضه می کنند. این پارچه ها به علت داشتن کیفیت و استحکام بالا علاوه بر عرضه در داخل کشور به دیگر کشورها نیز صادرات می شوند. . مانند کارخانه تولید پارچه مبل در یزد که پارچه هایی با تراکم بالا و با استحکام با تنوع مدل؛ رنگ؛ نقش؛ طرح تولید و عرضه می کند.خرید پارچه مبلی صادراتی توسط مبل سازی ها در این تولیدی ها بدست مصرف کننده می رسد.

فروش پارچه مبلی با ضمانت یکساله

فروش پارچه مبلی با ضمانت یکسالهفروش پارچه مبلی با ضمانت یکساله تولید و در فروشگاه های پارچه مبلی عرضه می شود؛ فروشگاه های لوکس و معتبری که بورس پارچه مبلی را دارند اغلب برندهای معتبر صادراتی را عرضه انواع پارچه مبلی  می کنند. این پارچه های مبلی صادراتی از با کیفیت ترین نخ درجه یک و تراکم بسیار بالا تولید شده است. مشتریان این پارچه اغلب مبل سازی ها هستد و یا مصرف کنندگان که طرح و جنس مدل پارچه را انتخاب می کنند و سفارش دوخت به سازندگان آن می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید